Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Чехія: шість чудових миттєвостей

Львів - Прага - Карлові Вари - Дрезден

Із січня виїзди ще і по суботам!
Увага!!!! З 01.01.2011 діє НОВА система замовлення і оплати турів!

 

 

Лютий

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

15, 19, 26, 27

1, 5, 8, 12, 13, 15, 20, 22, 26, 27, 29

5, 9, 10, 16, 17, 19, 23, 26, 29*, 30*

1*, 2*, 3*, 7, 10, 14, 15, 17, 21, 22, 24, 28, 29, 31

4, 7, 12, 18, 19, 21, 25, 28

2, 3, 10, 12, 16, 19, 23, 24, 26, 30, 31

6, 7, 9, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 28, 30

 

 

+ Екскурсія по Дрездену у вартості туру!
+3 Ночі в чарівній Празі
+ Можливість відвідати Карлові Вари
+ Всього шість днів і зручний час виїзду
+ Екскурсія по привітному Львову в подарунок!


День 1.
Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії .
09.00 Екскурсія "Тільки у Львові…” Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
15.00 Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі.
День 2.
Переїзд в Прагу. Автобусно-пішохідна екскурсія "Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить у свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія із дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже стара добра легенда стверджує, що тут вони здійснюються!
Вільний час. Розміщення в готелі з 14.00. Відпочинок.
► Для всіх бажаючих вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослі 20€/діти до 12 років 15€). Аперативи, шведський стіл і хороша музика у супроводі цікавих розповідей… Ось вони, незабутні моменти життя... Виїзд на факультатив на громадському транспорті оплачується додатково (52 крони близько 2€). Ночівля.
День 3.
Сніданок. Пішохідна екскурсія "Таємниці, які розповіла Прага…”. Усе розпочинається з відомого Страговського монастиря… Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац та зміна варти в парадних подвір'ях Празького граду – резиденції чеських князів та королів. Зовні величний та величезних розмірів кафедральний собор Св.Віта, Старий королівський палац… Базиліка Св. Георгія та Золота вулиця: чергування різнобарвних крихітних будиночків – там ніхто не живе, але в кожному є крамничка, яка торгує сувенірами, травами, мереживом та книгами… Далі Вежа Даліборка та старі замкові східці... Хочете знати, куди вони ведуть? Відповідь Ви знайдете тільки тут! Вільний час.
Для бажаючих такі екскурсії на вибір:
► Екскурсія в замок - Чеський Штейнберг (Дорослі 20€/діти до 12 років 15€). Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і був названий по геральдичному знаку роду – Золотій зірці. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
► Екскурсія "Пивними дорогами Праги…" (Дорослі 20€/ діти до 12 років без дегустації пива 10€). Можливість відвідати знамениті пивні і почути історії про них. Нас чекає також дегустація.
Прага театральна. Празький ексклюзив – синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру – суміш фантастичного і реального, коли світ зачаклованих предметів прокидається до життя… (Дорослі вх.квиток - 550 крон, діти до 12 років 480 крон, 1 євро приблизно 25 крон). Ночівля.
День 4.
Сніданок. Вільний день.
► Пропонуємо екскурсію "Місто живої води - Карлові Вари” (Дорослі 30€/діти до 12 років 20€). Шлях веде в одну із мальовничих долин Західної Чехії, в курортне місто - Карлові Вари… Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровки, скла та порцеляни. Місто з чарівною архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів... Не забудьте взяти з собою купальники! Вхід в басейн оплачується додатково (100 крон близько 4€). Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах та купівлі подарунків рідним та близьким… Вам не захочеться залишати ці місця, але час повертатися в Прагу.
► Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років 490 крон. 1 євро=близько 25 крон). Вас очікує вечір у корчмі, яка перенеса Вас на сотні років назад... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера... Фехтувальники, комедіанти і прекрасні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій... Лунатиме старовинна музика, на столі з’являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво поллється рікою... Стара ворожка розкаже Вам долю – і буде лише одне розчарування – від повернення у сьогодення... Ночівля.
День 5.
Сніданок. Виселення з готелю. Нас запрошує древня столиця Саксонії – Дрезден.
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля… Вільний час.
► Можна відвідати Дрезденську картинну галерею. (Дорослі 18€, діти до 12 років 5€). По-німецьки галерея називається "Старі майстри", тут зберігається "Сикстинська мадонна" Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, італійців, малих голандців...
15:00 Виїзд на Україну.
День 6.
Прибуття до Львова орієнтовно 09.00. (Час прибуття залежить від проходження кордону. Просимо Вас при купівлі зворотніх квитків також враховувати можливість пробок на дорогах і погодні умови, які можуть вплинути на своєчасне прибуття.)


Вартість туру на всі дати виїздів в 2011 році (крім травневих свят)

Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

За 7 тижнів

155 €

130 €

За 6 тижнів

165 €

140 €

За 5 тижнів

175 €

150 €

Менше 5 тижнів

180 €

155 €

У вартість включено
   • Зустріч представником компанії
   • Страхування (групове)
   • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
   • Супровід супроводжуючого-керівника групи по всьому маршруту
   • Проживання по маршруту готель 3*зі сніданками.
   • Екскурсії, вказані в програмі.
       Подарунок від компанії: DVD диск

У вартість не включено 
   • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
   • Факультативні екскурсії,
   • Рекомендовані програми.
   • Проїзд в громадському транспорті.
   • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
   • Консульський збір 35 €. Крім категорій громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
       ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ 


ВАЖЛИВО  
• Доплата за одномісне розміщення + 20 євро /ніч.
   • Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - додаткове ліжко або диван!
   • Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.
   • Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ)
   • Компанія залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні або ж класом вищі.
  • Гарячі напої (чай, кава) в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3 - 3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо.
   • Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
   • Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
   • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit