Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Угорські вихідні + Відень

Львів – Будапешт – Відень – Егерсалок – Егер - Львів

Виїзди : 24.12,
14.01, 21.01, 28.01,
4.02, 11.02, 18.02, 25.02,
4.03, 11.03, 18.03, 25.03 ...

Кожен шостий турист безкоштовно!!!1 день

* Виїзд зі Львова – 20:30

2 день

* Прибуття в м. Будапешт.

Відвідання купалень Сечені (факультативно 7-8 Є.) - одного із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і однієї із перших лікуальних купалень в Пешті. Купальня Сечені знаходиться в міському парку Варошлігет, комплекс повністю потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м квадратних з температурою води 28 градусів тепла, басейн із сюрпризами, сидячий басейн, дві сауни з басейнами, 11 купалень із термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн та багато іншого. Ваші враження залишаться незабутніми...

Поселення в готелі.

Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та “ найбільшої європейської річки “ – Дунаю. Гора Геллерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія- Океанарія (5-6 Є) – найбільший в центральній Європі. ( знаходиться в торговому центрі “Кампона “). В його восьми залах кипить життя тропіків і океанських глибин - алігатори і морські скати, величезні пітони, сонні черепахи, симпатичні мавпочки, розумні папугаї та ліниві ігуани. І все це в одному тропічному лісі під теплим тропічним дощем з громом і блискавкою... А ще в 11 - метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності багатьох інших рибок різної форми і розмірів.

Вільний час. Прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно 15 Є).. - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини : 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна в святкові ілюмінації.
Поверненя в готель. Нічліг в готелі.

3 день


Сніданок. Переїзд в Австрію м.Відень (факультативно 40 Є.) Оглядова екскурсія по місту. Відень по праву називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, чи влітку чи у зимку. Відень - місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточений зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів, Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері, Відень став культурним центром Європи. Відень - це всесвітньо відомий центр музики, завдяки проживавшим та творившим там відомим музикантам: Моцарта, Бетховена, Гайнда, Шуберта, Брамса. У Відні проводяться різноманітні музичні міроприємства, такі як новорічний концерт, чи щорічний бал у Віденській Опері. Відень - це вишукана кава і знаменитий яблуневий штрудель. Відень став місцем видатних пам`яток архітектури, музеїв, галереї з унікальними скарбами мистецтва, що представляють майже всі епохи культур західної Європи, що засвідчує про велике минуле міста. Ви побачите пам`ятник Марії -Терези, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, палац Шенбрун..

Повернення в готель в Будапешт.

Нічліг.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в с.Егерсалок - невелике селище, яке розміщене у підніжжя гір Матра і Бюкк , в долині річки Лашко, місцевість якого славиться джерелом гарячої термальної води, що б'є прямо із землі. До Ваших послуг купання та водні атракції (5-6Є). Переїзд в м. Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. (7-8 Є).
Виїзд на Україну.

5 день

Прибуття у Львів ( ж / д вокзал).

Вартість туру: 85 EUR + 200 грн.

У вартість програми включено:

 • Проїзд по маршруту автобусом Єврокласу;
 • Супровід керівника групи;
 • Проживання в готелі 3*;
 • Сніданок (швецький стіл);
 • Екскурсії згідно програми туру.
 • Страхування

  У вартість програми не включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • вхідні квитки
 • Консульський збір (35 евро)

  * При груповому замовленні можливі знижки
  ** Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії - 15 осіб.

  Необхідні документи для виготовлення шенген візи на Угорщину

 • закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів!!!),
 • 2 фото 3.5 x 4.5, на білому фоні, 80 % обличчя
 • анкетні дані (див. на сайті в інформації)

  Для дітей: копія свідоцтва про народження, довідку з місця навчання, довідка про фінансове
  забезпечення одного із батьків нотаріально завірена, оригінал довідки з банку про стан рахунку , того з батьків хто фінансує поїздку дитини, копія нотаріально завіренаого дозволу для виїзду дитини за кордон при поїздці з одним із батьків.

  Для працюючих: довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 200 євро ).

  Для приватних підприємців: довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 200 євро ).

  Для студентів: копія студентського квитка, довідку з місця навчання, довідка про фінансове
  забезпечення одного із батьків нотаріально завірена, оригінал довідки з банку про стан рахунку , того з батьків хто фінансує поїздку дитини.

  Для пенсіонерів:
  копія пенсійного посвідчення нотаріально завірена, довідка про пенсію завірена мокрою печаткою установи (нарахування повинні бути не менше ніж за 6 місяців).

  Для громадян Росії: оригінал і копія тимчасової посвідки на постійне чи тимчасове проживання в Україні. Копія пенсійного посвідчення нотаріально завірена, довідка про пенсію завірена мокрою печаткою установи (нарахування повинні бути не менше ніж за 6 місяців)., або довідку з банку про стан рахунку.

  Віза для дітей до 18 років є безкоштовною, для студентів до 21 року при наявності копії студентського квитка, і довідки з місця навчання (денна форма) є безкоштовною. Діти вписані в паспорт батьків виключно до 14 р.

  Продовжені паспорти приймаються виключно до 2016 року.

 • Слідкуйте за нами
  Актуально сьогодні
  В теплі краї
  Інші послуги
  На зв'язку

  galizienreisen@ukr.net

  063 3299510 (viber)


  sv_svit
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
  tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit