Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Мелодія двох сердець!
(Відень і Будапешт)

...Тоді найкраща пісня звучить для нас коли,
Коли два серця б'ються разом і назавжди...

Егерсалок – Егер – Долина Красунь – Будапешт -
парк Лазарів - Сентендре – Вишеград - Відень – Шонбрун – Бельведер

Жовтень
Листопад
Грудень
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
3,10,17,24,31

14,21
12,19,29*
3*,9,16,30
13,27
6,13,20,27
3,10,17,24,29*
1*,8,15,22


3 ночі в Будапешті + 1 ніч в Відні!!!
Увага: тепер вартість туру краща!

День 1.

Львів. Зустріч кожного туриста

09:00 – Подарунок від фірми "Аккорд-Тур" – пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовіковому Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостино відкриває свої двері Стара Аптека, а кожний камінчик на площі Ринок несе через віка свою історію...

21:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд до Угорщини.

День 2.

Перше знайомство – термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок!

І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості – відвідання Велнес–Комплексу (6Є)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…

Екскурсія в місто Егер – місто угорського бароко, термальних джерел і, звичайно ж, вина. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Так що після екскурсії, запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!! Прибуття в Будапешт. Поселення в готель.

20:00 – Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (30–35 €). Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок. Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це “Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчаються усі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…

Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
• один із самих старіших зоопарків Європи (6€)
• музей образотворчих мистецтв (5 €)
• відпочити в термальних купальнях Сечені (9€ / 4 год.)
• легендарний угорський Парламент (10 €)

16:00 – Рекомендуємо – Кінне шоу в парку Лазарів! (40€) Вершники та їх породисті скакуни продемонструють не лише майстерність древніх угорських воїнів, але й станцюють нам віденський вальс. Після перегляду шоу – найкращі традиції угорської гостинності – вечеря у супроводі веселої циганської музики. Повернення в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 4.

Сніданок 09:00 – Рекомендуємо – поїздку в Сентендре (20€) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру «Caprice» – знайомство з історією Угорщини крізь призму коштовних каменів.

20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (25€). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт нарядний, святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, а й прогулятись, зустрітися з друзями і полюбуватись видом на Будайску фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зіркового неба підсвітлюється Королівський замок, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!!! І завершальний акорд програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено). Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію. Прибуття в Відень.

12:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні.

Поселення в готель.

18:00 – Рекомендуємо програму «Відень у вечірньому вбранні!» (50 €) – Екскурсія починається з поїздки по святково освітленому вечірньому Рінгу. Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним… Ночівля в готелі.

День 6.

Сніданок. Виселення з готелю.

09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци імперії – Шонбрун і Бельведер» (40€). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найкрасивіших прикладів бароко в світі! Палац Бельведер – це поєднання парадної величі і ненав’язливої простоти, широкого розмаху і доступності людині! Між двома палацами розкинувся парк з акуратно підстриженими кущами і низькими алеями; дерева не повинні розростатись і заступати вид на фонтани, парадні сходи, басейни, вази і статуї. … Тут завжди можна подихати свіжим повітрям і на мить відволіктись від суєти великого міста.

Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже дійсно — кайзерівський розмах: Шонбрун по площі приблизно рівний всьому "внутрішньому місту"! Справжньою окрасою цього барочного комплексу став прекрасний парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глоріетта і зоосад (Тіргартен). Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. 15:00 – Повернення до України.

День 7.

Прибуття в Чоп на час відправки поїзду №16.

Прибуття у Львів приблизно 7:30. Вільний час.


Вартість туру при оплаті
Standart
Діти
Classic
Діти
За 5 тижнів
190€
170€
280€
250€
За 4 тижні
210€
190€
300€
270€
Меньше 4 тижнів
220€
200€
310€
280€


ВАЖЛИВО:

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
* - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови

У вартість входить:

• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу (каву, чай під час санітарних зупинок).
• проживання в готелі обраної категорії, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі (по Будапешту, Егеру, Львову).
• дегустація токайських вин і «угорський гуляш».
• дегустація в Долині Красунь.
• супровід керівника групи, групова страховка.
• Подарунок від фірми "Аккорд-Тур" – !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт

У вартість не входить:

• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit