Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Яремче

Яремча - відомий курорт ще з ХІХ ст., коли багаті туристи рознесли чутки про цілющі властивості гірського повітря. Історія не зберегла дату народження міста, проте вже у 1788 році Яремча була відома як поселення на березі швидкоплинного Пруту над водоспадом, де гірська річка впродовж багатьох століть бореться зі скелями.

Навколишні гори і водоспад це, безперечно, те, що найбільш приваблює у Яремчі. Але варто відвідати місцевий сувенірний базар, оглянути туристський комплекс «Гуцульщина», справжній витвір майстрів народної архітектури.

У 40-х роках XVIII століття в ці краї навідувався Олекса Довбуш. Дика, малодоступна місцевість сподобалася ватажкові опришків. Сюди він приходив зимувати. Недалеко від Яремчі, на горі (тепер вона зветься Довбушанкою), рано навесні збиралися народні месники. Численні легенди, що збереглися донині серед місцевих жителів, наділяють Олексу Довбуша та його побратимів високими людськими якостями. В цих краях кожен житель покаже печеру й камінь Довбуша та інші пам'ятки, пов'язані з ім'ям легендарного опришка.

Через Яремчу та її околиці влітку 1943 року проходило партизанське з'єднання двічі Героя Радянського Союзу С. А. Ковпака та Героя Радянського Союзу С. В. Руднева. Про цю пам'ятну подію в історії Великої Вітчизняної війни розповідає Яремчанський музей партизанської слави.

Із Яремчі прокладено чимало маршрутів в гори – до місця, де бере початок Прут, на найвищу вершину Українських Карпат - Говерлу (2061 м). Ці подорожі залишать згадку про радість спілкування з чарівною природою, про неповторну у своїй красі гірську казку.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit