Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Кіпр. Клімат і погода

На Кіпрі панує середземноморський клімат з жарким сухим літом, яке починається в середині травня і триває до середини вересня, досить м'яка зима тут триває з листопада до середини березня. Весна і осінь тривають недовго, їм властива м'яка погода. Практично цілорічне безхмарне небо і сонячна погода забезпечують середню тривалість світлового дня від 9,8 годин в грудні до 14,5 годин в червні.

Середні значення температури

У загальних рисах, клімат на Кіпрі характеризується жарким літом і помірною зимою. Тут існує значна сезонна різниця між температурами середини літа і середини зими, від 18°C в глибині острова до 14°C на побережжі. Різниця добових максимальних денних і мінімальних нічних температур також досить значительна. У зимовий період вона досягає 8-10°C в низовинних областях і 5-6°C в гірських районах, а літом від 16° C в центральних рівнинних областях до 9-12°C в інших місцях.
Денні температури протягом липня і серпня, найжаркіших місяців, міняються від 29°C в центральних рівнинних областях до 22°C в гірському масиві Троодос (Troodos Mountains). Середня максимальна температура протягом цих двох місяців міняється від 36°C до 27°C. У найхолоднішому місяці, січні, реєстровані температури протягом дня 10°C в центральних рівнинних областях і 3°C на возвишенностях гірського району Троодос (Troodos Mountains), тоді як мінімальна середня температура опускається до 5°C і 0°C.

Температури води в морі

На всіх відритих ділянках морить температура води перевищує 22°C з червня по листопад, досягаючи 27°C в серпні. Навіть протягом трьох найпрохолодніших місяців з січня по березень середня температура моря не опускається нижче за прийнятний рівень в 16-17°C. Біля побережжя, температура води з глибиною морить три-чотири метри досить близька до температури у відкритому морі, і коливається від 15°-17°C в лютому до 23-28°C в серпні. Температура води в морі в перебіг дня змінюється трохи, не рахуючи мілководдя з глибинами менше метра.

Вологість повітря

Вдень під час зими і вночі в решту пори року вологість повітря може змінюватися від середньої до злегка зниженою (65% - 95%). У літній період в середині дня вона вельми низька, і на центральних рівнинах змінюється від 15% до 30%.Туманы тут рідкісні, і зазвичай бувають рано вранці. Видимість зазвичай дуже хороша або виняткова. Виняток становлять декілька днів навесні, коли в повітрі висить серпанок із-за запорошених бурь аравійської і африканських пустель.

Сонце

Кіпр радує дуже сонячним кліматом, на відміну від більшості країн тут світить яскраве сонце 11,5 годин на добу протягом більше шести літніх місяців. Навіть у грудні і січні вдень сонце тут світить 5,5 годин.

Вітер

Вітру на острові відносно мінливі по напряму і силі, залежно від висоти над рівнем морить і температури місцевості.

Як одягатися в різний час роки

Вимоги до одягу міняються залежно від тривалості вашого перебування і пори року. У квітні і травні коштують приємні теплі дні, проте вночі температура може падати. Рекомендується весінньо-літній одяг з довгим рукавом і легкою курткою для вечорів. З червня по кінець серпня обов'язково мати дуже легкий літній одяг. У вересні і жовтні задоволено багато теплих днів, вечорами вже прохолодно. У жовтні рекомендується легкий одяг в денний час і одяг з довгим рукавом на вечір. У листопаді коштують приємні теплі дні, коли можна надягати джемпери і легкі куртки.

Окрім як в грудні і січні, зими тут не буває, да і то для багатьох туристів ця зима здається восени. Іноді може трапитися дощ, хоча обіцянки чудової сонячної погоди все ще залишаються в силі. Буде потрібно зимовий одяг, але не теплі шуби, звичайно. Можлива вірогідність досить теплих днів в лютому, так само як і вірогідність нечастих дощів. В середині дня температура показує, що весна вже близько, проте вечорами може бути задоволене холодно, і необхідно мати зимовий одяг. Зимове спорядження так само не перешкодить в березні з його помірною, але часом непередбачуваною погодою, що запрошує вас насолодитися найкращим, що пропонує природа Кіпру.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit