Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258

«Пізнавальна подорож до Австрії»

Дата по запиту

Попереглянути фото

Від’їзд з Коломиї або із Вашого міста/села о 22.00 год.. Поїздка через Закарпаття, Угорщину до Австрії.

1 день  о 20.00 год. прибуття до Відня. Поселення в готель.

2 день. Сніданок.

Відень – «столиця Габсбургів» - місто музики і великих музикантів, місто чаруюче і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії. Відень, вражає своєю величністю та розкішшю, своїм чарівністю і теплом... це незвичне місто з вузькими середньовічними вуличками і широкими імперськими площами. 

Оглядова екскурсія Віднем. Ви побачите площу Героїв, парламент, ратушу, Університет, церкву Вдячності, Дунайський канал, міський парк, в якому знаходиться позолочений пам’ятник Йоганну Штраусу-сину,пам’ятник Радянському солдату та Державну Оперу. Ви милуватиметесь прекрасним голубим Дунаем, побачите штаб-квартиру ООН, Дунайську башню і оглядове колесо в парку Пратер – одне з самих старіших оглядових коліс світу. Ви познайомитесь з незвичними кольоровими будинками архітектора Хундертвассера, на дахах яких ростуть кущі та дерева. Обід. 

Пішохідна екскурсія по історичному центру Відня.

Підчас цієї екскурсії Ви познайомитесь з визначними місцями, які знаходяться в межах бульвару Кільце, включаючи Собор Св. Стефана. Ви побачите двори комплексу зимової резиденції Габсбургів Хофбург, площу Св.Михайла, знамениті кав’ярні, Central та Demel. Пішохідну вулицю Кольмаркт – одну з самих дорогих вулиць міста. На вулиці Грабен Ви милуватиметесь чудною колоною кінця 17- віку.  3 день.  Сніданок. Зустріч з членами Австрійського Земляцтва Відня. Доповідь «Шкільна система Австрії».

 Відвідання початкової школи в Відні. Зустріч з вчителями учнями та представниками Міністерства Освіти Австрії.

Обід.

Огляд музеїв. Музей-скарбниця Хофбурга та інші музеї по бажанню.

4 день.  Сніданок. Поїздка по північному березі Дунаю по одній з найкращих місцевостей Австрії - долині Вахау. Відвідання містечка Мельк – першої столиці Австрії. Романтичні пейзажі, казкові старовинні містечка, терасні виноградники приведуть нас м.Кремс, яке являється серцем виноробства цього регіону. 

Відвідання середньої школи в м.Кремс. Зустріч з вчителями учнями школи. Обід. Переїзд до Зальцбурга.

Прибуття в Зальцбург. Оглядова екскурсія «Зальбург – симфонія звуків і та пейзажів». Зальцбург – місто малого формату, однак, світового значення. Його справедливо називають «сценою світу», завдячуючи великій кількості культурних міроприємств, що відбуваються в живописному Старому місті, визнананому ЮНЕСКО світовим культурним спадком... Адже красу міста лелеяли століттями... Князі-архієпископи, які на протязі багатьох століть керували Зальбургом, хотіли не просто зробити це місто одним з самих найкрасивіших та впливових міст Європи, Вони хотіли більшого – зробити із Зальцбурга «Рим Півночі». Не випадково обриси Кафедрального Собору Зальцбурга нагадують собою мініатюру Собору Св.Петра в Римі. Пішохідна прогулянка по Старому місті познайомить нас з найбільш відомими пам’ятками Зальцбурга: Домським собором, монастирем Капуцинів та Францисканців, двірцево-парковим ансамблем Мірабель, будинком-музеєм Моцарта, а також зі символом Зальцбурга – величною та неприступною фортецею Хоэнзальцбург. Поселення в готель.    

5 день. Сніданок. Пішохідна екскурсія центальною вулицею Зальцбурга. Відвідання монастиря сестер-уршулянок. Вільний час в центральній частині міста. 

6 день.  Звільнення номерів. Від’їзд на Україну.

Вартість туру - 250 EUR

В вартість включено:

- проживання в готелях, включаючи сніданки,

- перевезення комфортабельним автобусом по всьому маршруті,

- экскурсійна програма по турі,

- страхівка,

- супроводження гіда та перекладача.

В вартість не включено:

- харчування в кафе та ресторанах,

- вхідні квитки в музеї, картинні галереї,

- при необхідності поїздка до посольства Австрії в Києві для відкриття візи,

- при необхідності оплата 35 євро за консульський збір при відкритті візи.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit