Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
"Пізнавальна подорож для підприємців
до Німеччини”

(Економна енергія)  

  

Початок туру 10.04.2010 р.

1 день. Переїзд через Закарпаття, Угорщину, Австрію до Баварії (Німеччина). Прибуття до міста Регенсбург. Поселення в готель. Вечеря.

null null

Регенсбург

2 день. Сніданок. Відвідання фірми «Шпаннер» поблизу Регенсбурга., де виготовляють компактні, теплові-, електростанції потужністю від 30 до 50 кВт, які працюють на деревних відходах. Оглядова екскурсія містом Регенсбург.

Відвідання фірми «С+К» в Рот ам Зеє. Фірма пропонує устаткування для виготовлення гранул. Тут виготовляють гранули з соломи, міскантуса та багатьох інших сільськогосподарських продуктів. Фірма пропонує піч, де ці продукти спалюються, виділяючи тепло та енергію.

3 день. Сніданок. Подорож до м.Хайльдерберг. (Переїзд 1 год.). Оглядова екскурсія по старій частині міста Хальдерберг. Відвідання відомого на цілий світ Хальдербергського замку. Переїзд через мальовничий регіон Оденвальд до м.Версау.

 null

Хальдерберг                                             Оденвальд

Відвідання підприємства, яке займається переробкою міскантуса. Вирощує дану культуру на полях, потім переробляє її подрібнюючи та опалює певний населений пункт. Ознайомлення з процесом виробництва, можливість придбання обладнання, заключення договорів. Переїзд до Бройберга. Відвідання підприємства,яке пропонує піч для спалювання відходів з деревини. Від печі йде розгалуження теплопроводу, що опалює певний населений пункт. Поселення в готель. Вечеря.null

null 4 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по м.Франкфурт на Майні. Організація зустрічі при сприянні консульства України в м.Франкфурт на Майні з зацікавленими в співпраці німецькими підприємцями. Можливість ведення ділових переговорів, налагодження особистих контактів. Переїзд до м Вольфхаген (2 год.). Поселення в готель. Вечеря.

5 день. Сніданок. Відвідання фірми «Кунтшар», яка продукує обладнання, що перетворює відходи з переробки деревини в теплову та інші види енергії. Переїзд до м. Ерфурт (3 год). Оглядова екскурсія містом. Поселення в готель. Вечеря.

null  null

м. Ерфурт

6 день. Сніданок. Відвідання фірми в Гирен. Оглядова екскурсія по Дрездену Від’їзд групи.

Вартість - 570 EUR

В вартість включено: - перевезення комфортабельним автобусом по всьому маршруті - проживання в готелях, включаючи сніданки, - екскурсійна програма по турі. - страховка - супроводжуючий гід та перекладач. В вартість не включено: - харчування в кафе та ресторанах, - вхідні квитки в музеї, картинні галереї. - при необхідності поїздка до посольства Німеччини в Києві для відкриття візи - при необхідності оплата 35 євро за консульський збір при відкритті візи.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit