Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Головна сторінка // Пляжний відпочинок // Єгипет

Знайомство з Єгиптом    Охоче познайомлю Вас з цікавою країною Африки - Єгипет. Загадки та клімат притягують кожного року дуже велику кількість туристів з усіх країн.
    В зимовий сезон Єгипет особливо цікавий для туристів, які бажають поплавати та відпочити в теплій країні. Туристи, яких цікавить не пляжний Єгипет, зацікавить круїз по річці Ніл.

    Найкращий період для відпочинку на Червоному морі - весна та осінь. Пік круїзів по Нілу припадає на період з грудня по лютий.

Сінайський півострів
Сінай - сама історія. Це місце, де богиня Ізіс шукала Озіріса, де війська фараонів йшли в походи на схід, де Мойсею відкрився палаючий терен, де Діва Марія з немовлям Ісусом йшла від переслідувань царя Ірода, де хрестоносці будували укріплення посусідцтву з наметами бідуїнів. Сінай-місце зустрічі трьох великих релігій на стику Азії та Африки.
Сінай - сама природа. Це місце, де скелі зустрічаються з кораловими рифами, де пустеля обривається прямо в море, де велич граніту поєднується із золотом піску, де екзотичні птахи вражають не менше, ніж дивовижні риби, і де мальовничі заходи блискавично змінюються неосяжним зоряним небом. Сінай - місце, не зіпсоване ще сучасною цивілізацією.

Курот Шарм Ель Шейх
    Шарм знаходиться в самій південній частині Сінайського півострова і протягнувся на десятки кіломентів вздовж декількох бухт. В свій час із цього курорту розпочався розвиток туристичної зони Єгипту на Червоному морі. Шарм Ель Шейх - чи не самий європейський і найбільш престижний морський курорт країни.
    В заливі Наяма Бей піщані пляжі чередуються з кораловими рифами. Тут придоохоронна зона і забороняється очищати дно від коралів. Практично на всіх пляжах в цьому районі корали починаються чуть не із самого берега і протягуються на 15-30м. Ця незручність для купання дітей, але дуже дає масу переваг для любителів підводної фауни і флори.
    Відпочиваючи в Шармі Ель Шейху варто відвідати монастирь Св. Екатерини і гора Мойсей. Також є екскурсії в Каїр, Луксор, Кольоровий каньон. Для справжніх цінителів краси підводного світу організовується екскурсія в національний парк Рас-Мухамед, в якому немає рівних в Північній півкулі по к-сті та якості коралів, флори і фауни. Вздовж західного побережжя Шарм Ель Шейху зняходиться гарячі джерела - природне явище Сіная. Також можна відвідати Єрусалим(Ізраїль) та Йорданію.

Аеропорт в Шарм Ель Шейху Шарм Ель Шейх
Аеропорт в Шарм Ель Шейху     

Мечеть Мечеть в Шарм Ель Шейху
Мечеть в Шарм Ель Шейху     

Шарм Ель Шейх
Черворе море в Шарм Ель Шейху     

Хард Рок в Шарм Ель Шейху
Кафе "Hard Rock" в Шарм Ель Шейху     

Шарм Ель Шейху Шарм Ель Шейху

Хургада
Хургада, розташована в 500 км на південний схід від Каїра, є одним з найбільших туристичних центрів на узбережжі Червоного моря. Розміщений між пустелею і Червоним морем. Цей порівняно невелике місто займає одне з перших місць у світі за кількістю готелів на душу населення. Ланцюжок готелів розтягнулася по узбережжю майже на 40 км. Як і на інших курортах Червоного моря, тут дуже добрі умови для дайвінгу. Вода відрізняється дивовижною красою і прозорістю. Вздовж всієї берегової лінії на невеликій відстані від прекрасних пляжів тягнуться коралові рифи, населені химерними і барвистими морськими мешканцями. На пляжах, які належать готелям, лежаки і парасольки безкоштовні для відпочиваючих. На міських за вхід треба платити 5-10 фунтів.

Одна з визначних пам'яток Хургади - розважальний центр «Тисяча і одна ніч», свого роду східний Діснейленд. Тут кожен вечір можна побачити театралізовані вистави, розфгрують епізоди з життя стародавнього Єгипту.

Хургада знаменита також своїми ювелірними магазинами, де можна придбати чудові вироби з дорогоцінних металів і каменів. За європейськими мірками ціни тут невеликі.
Тут знаходиться найбільший у Північній Африці магазин безмитної торгівлі aka Duty Free.

Відпочинок в Хургаді доступний навіть туристам зі скромним бюджетом.

SOMA BAY (Сома Бей) - мальовниче місце в 40 км від Хургади. Це фешенебельний курорт з небувалої краси кораловими рифами, піщаними пляжами і готелями категорії тільки 5 *. У 2001 році тут відкрився один з двох на африканському узбережжі Єгипту гольф-клуб, що запрошує всіх любителів поєднати відпочинок на морському узбережжі і прогулянку по гольф-полю.

SAFAGA(Сафага), розташована в 60 км від Хургади - олюблене місце ниряльщиків, відоме своїми кораловими обмілинами, чистою водою, цілющим піском та чудовим сервісом. Спокійний вітер з гір приваблює в Сафага любителів віндсерфінгу.
Савага Хургада

El QUSEIR(Ель-Кусейр) десять років тому був віддаленим півд. районом Червоного моря, і деякі мало туристів знали про його існування. Але з середини 90-х Ель-Кусейр успішно набирає популярність серед дайверів. Розташований він приблизно в 120 км від Хургади і в 80 км від Сафага. Сьогодні Ель-Кусейр тихий куточок з піщаними пляжами, блакитним берегом і кораловимі рифами. Всі розваги є лише на території готелів, які знаходяться на деякій відстані від міста. У самому Ель-Кусейр працюють різноманітні магазинчики, аптеки, кальянні, є ринок, де можна купити різні фрукти, овочі, прянощі, горіхи та інше. Також є невеликі кафе-ресторанчики, де вечорами збирається місцева єгипетська молодь.

EL G0UNA(Ель-Гуна)У 30 км на північ від Хургади на узбережжі Червоного моря знаходиться чарівне містечко Ель-Гуна. Він не схожий на інші курорти Єгипту, його називають "Венецією на Червоному морі». Тут немає висотних гjntksd, замість них затишні будиночки, розташовані на островах, які з'єднані між собою мостиками і переходами. По каналах курсують невеликі човни, які і додають Ель Гуні схожість з Венецією. Тут кожен може знайти, те, що йому до душі: відокремлені пляжі і затишні готелі, що вражають своїй вишуканістю, сафарі в пустелі, незвичайний підводний світ, затонулі кораблі для тих, хто прагне пригод, розважальні програми для всієї сім'ї і бурхливе нічне життя для молодих і енергійних.

MARSA ALAM(Марса Алам) - один з відносно молодих КГІ-петскіх курортів. Розташований він на південь від Хургади і Сафага. Марса Алам до недавнього часу був невеликим рибальським єгипетським поселенням. Зараз це один з найбільш перспективних і швидко розвиваються курортів Єгипту. Як і вздовж усього узбережжя Червоного моря, в тутешніх водах відкривється дуже цікавий вид на коралові рифи і їх строкатих мешканців. Крім дайвінгу, курорт Марса Алам приваблює і своїми визначними пам'ятками на суші.

MAKADI BAY(Макаді Бей) - це відокремлений затоку на мальовничому узбережжі Червоного моря. Особливістю бухти є віддаленість від населених пунктів. Вся розважальна інфраструктура: бари, ресторани, диско, магазини розташовуються тільки на території готелів.
Макаді Бей можна порекомендувати тим, хто люблять спокійний відпочинок біля моря, водні види спорту, якісний сервіс і хоче триматися далеко від шуму й метушні прилеглої Хургади.
Бухта Абу Макаді вважається однією з самих респектабельних, і пропонує відпочинок тільки в готелях категорії 5 * і 4 *.
Хургада Хургада

Хургада Хургада

Каїр(столиця Єгипту)
Каїр - 15-мільйонний мегаполіс, місто «тисячі мінаретів» і «Ворота Сходу», увібрав в себе всі досягнення історії Єгипту. Мальовнича панорама відкривається із стін Цитаделі Салладіна - однієї з найстаріших фортець в світі. Каїрський Національний музей володіє найбагатшою у світі колекцією єгипетського мистецтва, включаючи знамениті скарби гробниці Тутанхамона. Каїрський інститут папірусу розкриє відвідувачам таємницю стародавнього способу виготовлення знаменитого «давньоєгипетського папірусу». Вечір в Каїрі - ідеальний час для відвідування магазинів і знайомства з колоритною східною кухнею. Краса нічного міста і неповторні арабські мелодії нікого не залишать байдужим. Можемо запропонувати провести незабутні вихідні в цьому незвичайному місті за спеціальною програмою.

Каїр Каїр
Каїрський Національний музей          Виготовлення папірусу

Каїр
Річка Ніл         

Гіза
Каїр
З Каїром зливається третій за чисельністю після Каїра і Олександрії місто Гіза, де збереглися найбільші піраміди Єгипту та Сфінкс. А велика піраміда Хеопса є навіть одним з семи чудес світу. Загадки, які залишили її таємничі будівельники, не можуть вирішити до цих пір найвидніші учені сучасності. Всього в Єгипті було споруджено близько 100 пірамід. Точна їх кількість досі є предметом дискусій серед єгиптологів.

Олександрія
Олександрія - перлина Середземного моря, унікальне місце для знайомства із стародавніми пам'ятниками греко-римського періоду історії Єгипту і величними мусульманськими храмами часів Османської імперії. Знаходиться всього лише в 225 км від Каїра. Це другий за значенням місто Єгипту і найбільший порт країни. Місто засноване ще в 331 році до н.е. Олександром Македонським. Сім століть Александрія була столицею Єгипту, найбільшим політичним і культурним центром Східного Середземномор'я. Там знаходилося одне з семи чудес світу - Фаросській маяк. До наших днів маяк не повністю зберігся, однак на його підставі був побудований Форт Кай-Бзй. Мечеть Абу-ель-Аббаса - головна мечеть Олександрії. Цей унікальний пам'ятник архітектури був створений у XVIII ст. на місці зруйнувала усипальниці Абу-ель-Аббаса-ель-Мусара (1219-1287)- найбільш шанованого мусульманського святого. В 1944 р. мечеть була ретельно відреставрована і по праву вважається однією з найкрасивіших в Олександрії. Сьогодні Олександрія - велике сучасне місто, де органічно переплітаються стародавнє і нове, православне і мусульманське, захід і схід.

Курорти Середземного моря
Протягом усіх трьохсот кілометрів від Александрії до Мерса-Матрух тягнуться прекрасні піщані пляжі, омивані блакитним морем. Проте це багатство освоєно ще далеко не повністю. Найвідоміший курорт Сиди Абу Рахман. На березі невеликої затоки побудовані вілли та готелі. Мерса Матрух стоїть на березі бухти з незвичайною прозорою водою. Це чудове місце для купання. Для поїздок по околицях можна взяти напрокат велосипед або найняти тележкукаруссу. На захід від міста розташовані чудові пляжі Аль-Аб'яд. Недалеко від них знаходяться ванни Клеопатри. Це невелике водоймище в скелі, де, за переказами, купалися Антоній і Клеопатра. У Мерса Матрух знаходяться також руїни храму і форту, збудованого фараоном Рамзесом 2-м, старовинна коптська церква і підземелля в скелі, де під час війни знаходилася ставка Роммеля, перетворена нині у військовий музей.
Олександрія
Фаросській маяк
Олександрія Олександрія
Замок та парк Монтаза;        Мечеть Абу-Ель-Аббаса

Луксор

Єгиптяни вважають, що той, хто не був у Луксорі, не був у Єгипті. Колись на місці цього міста процвітала столиця давньоєгипетського держави - Фіви, звідки фараони правили своїм Новим царством. Тут свого часу жили Рамзес, Тутанхамон, Аменхотеп і цариця Хатшепсут. Всі вони прагнули перевершити своїх попередників, зводячи і добудовуючи вражаючі храми.
Особлива увага приділялася загробного життя: на лівому березі Нілу, де сідає сонце, розташований Місто мертвих. Тут в Долині царів і Цариць знаходяться гробниці знаменитих фараонів і їхніх дружин. Вам належить відвідати найбільш вражаючі з них, включаючи усипальницю Тутанхамона, яка дивом уціліла та не була розграбована.
По дорозі в Долину Царів ви побачите дві 20-метрові статуї з каменю - колоси Мемнона, колись охороняли вхід до храму Аменхотепа III, а також відвідайте храм деспотичної жінки-фараона Хатшепсут, який вона наказала вирубати в скелі.
На інший берег Нілу, в Місто живих, вас переправить комфортабельний автобус. На місці стародавніх Фів стоять два вражаючих храму - Луксорській і Карнакский, присвячені богу сонця Амон-Ра, який нібито жив у цьому місті. Стіни і ряди гігантських колон Карнакский храму, розписані ієрогліфами і зображеннями з життя фараонів і їх богів, а також статуї значних розмірів розкинулися на території в декілька гектарів. Обидва храми з'єднані священної алей сфінксів - львів з головами баранів. Це символи бога Амон-Ра. Гігантські стіни храму відображаються у водах Священного озера, де жерці проводили свої церемонії. А на березі, на колоні височить статуя жука-скарабея - давньоєгипетського символу благоденства. Упевнені в силі древніх пророцтв люди кажуть, що, якщо обійти навколо неї 7 разів і загадати бажання, воно збудеться.
Луксор   Луксор

Ця країна нікого не залишає байдужим. Вона захоплює своєю історіє, пам'ятками, неповторною красою моря та природи, і Ви знову будете прагнути зістрічі з цією країною.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit