Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Незрівняні Карпати

Незрівняні Карпати

Дата туру:
по домовленості


Маршрут туру: Коломия – Вигода – Яремча – Ворохта - Івано-Франківськ – Манява

Програма туру

1 день

Зустріч групи представником фірми "Галицькі подорожі" на ж/д вокзалі м. Івано-Франківська.

Переїзд до м. Вигода (Івано-Франківська обл.). Відстань - 70 км.

Проїзд «Карпатським трамваєм»

Карпатський трамвай проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Ширина вузької колії – 760 мм, це майже вдвічі менше за традиційну європейську. До складу потягу входить локомотив, що має 12 місць для туристів, де можна поспостерігати за роботою машиніста, та 2 вагони на різний туристичний смак: закритий вагон з комфортними сидіннями, вагон-кабріолет, а також відкрита платформа для веселого відпочинку і фотополювання.

Дорогою екскурсовод розповість про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією. На маршруті передбачено зупинки біля мосту через річку Мізунку, джерела мінеральної води "Горянка", висячого болота Ширковець, станції Дубовий Кут та біля каскаду Мізунського водоспаду. Карпатський трамвай долає чотири мости (всього їх на шляху — понад тридцять). Замовивши екскурсію до станції Міндунок, можна відвідати колишнє селище лісорубів від якого залізничні промислові гілки розходяться в гори в різних напрямках, поспостерігати за маневрами «зеленого трамваю».

Переїзд до м. Коломиї (Івано-Франківська обл.) Відстань 130км. Поселення в готель. Вечеря.

2 день

Сніданок. Виїзд в весняні Карпати. Яремче-Скелі Довбуша-Ворохта.

Курортне містечко Яремче - самий популярний туристичний центр в Івано-Франківській обл. Відпочинок в Яремчі запам'ятовується в любу пору року незвичайно красивою природою, чистим повітрям. Повітря насичене киснем - ідеальне для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. І тому тут розташовано декілька великих санаторіїв,з основним напрямком - лікування верхніх дихальних шляхів у дорослих та дітей. Водоспад "Пробий" - 8 м. висотою, через який є мостик з якого відкривається незабутній пейзаж на сильний потік гірської річки Прут і ближніх гір.

Скелі Довбуша - природна пам'ятка, яку наші предки вміло тривалий час використовували під фортецю. Скелі утворилися мільйони років тому. Нині цей камінний лабіринт оточує буковий ліс. У X–XVII століттях до н.е. тут існувало язичницьке святилище. Після поширення в Карпатах християнства, на місці поганської святині, ймовірно, виник невеликий печерний давньоруський монастир-скит, а невдовзі – сторожова фортеця (одна з твердинь, якими галицький князь Ярослав Осмомисл, за словами автора "Слова о полку Ігоревім” підпер Угорські гори), яка пережила монголо-татарську навалу й проіснувала до XVI століття.

Ворохта — високогірний курорт, 850 м над рівнем моря, лежить у верхів'ї р.Прут, на території Карпатського природного національного парку. За легендою назва походить від прізвища солдата-дезертира, який оселився тут у XVII ст. Знайдені археологами кремінні знаряддя праці свідчать про те, що територію було заселено і раніше.
Повернення до Коломиї. Вечеря.

3 день

Сніданок. Екскурсія по м. Коломия. Цікаве місто з європейською архітектурою та багатими культурними і історичними традиціями. Вважається, що місто було засноване антами в IV-V ст. нашої ери. Вперше місто згадувалось в 1241 році, в Галицько-Волинських літописах, як "дохідне місто" князя Данила Галицького. В минулому місто виконувало роль торгового та захисного центру...

Музей "Гуцульщина" - неповторна колекція присв'ячена побуту та традиціям гуцулів, виробам народних майстрів. Музей "Писанка" – колекція писанок, будівля музею найбільша писанка світу. Вільний час для знайомства з містом. Вечеря.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю. Поїздка в Манявській Скит (XV вік). Екскурсія по чоловічому монастирі в Карпатах.

«Манявський Скит» - це, розташований у мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява, старовинний монастир-скит 17 ст., засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Колись цей монастир підпорядковувався безпосередньо константинопольському патріарху.
Переїзд до Івано-Франківська. Екскурсія історичною частиною міста. Храми міста. Пішохідна екскурсія центральною частиною міста.
Трансфер до вокзалу. Від’їзд до Києва.

Вартість туру - 820 грн.

Мінімальна к-сть осіб - 20.

В вартість туру входить:

- транспортне обслуговування по всьому маршруту автобусом,
- проживання в вибраному готелі (3 ночі),
- харчування-сніданки;
- послуги супроводжуючого екскурсовода
- страхування

В вартість туру не входить:

- переїзд поїздом Київ - Івано-Франківськ та поїздом Івано-Франківськ-Київ
- квитки для проїзду «Карпатським трамваєм»
- вхідні квитки в музеї, монастирі та ін.екскурсійні об'єкти (3-10грн)
- плата за силовитяги (підйомники).

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2020 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit