Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
"Гірські горни"

Фестиваль гірські горни 2013

Подорож Західною Україною
в рамках II міжнародної зустрічі
гірських горністів в Коломиї.
19.07.2013- 24.07.2013рр.Ми запрошуємо Вас взяти участь в проведенні оригінального культурного фестивалю, який знайомитиме Карпатський регіон України з культурою та традиціями альпійських та інших гірських країн Європи.
Учасники та гості фестивалю матимуть можливість також ознайомитись з культурою, звичаями та традиціями Карпатського регіону України, з його зростаючим економічним потенціалом в області туризму.
Основною метою фестивалю є зближення культур наших народів та об’єднання країн в одній етнічній Європі.
Учасники фестивалю: приймають участь гірські горністи та фольклорні колективи України, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Польщі та Румунії.

Гірські горни 2010Про Фестиваль "Гірські горни" 2010

Програма туру:

1 день. 19.07.2013р. Прибуття у Львів – культурний центр Східної Галичини. Зустріч учасників, гостей в аеропорту та ж/д вокзалі.
Обід. Екскурсія середньовічним містом, Львівська ратуша, Італійський Дворик, Латинська Катедра, Каплиця Боїмів як поховання багатих міщан, Вірменська церква з двориком, аптека-музей, Оперний театр один з найвишуканіших в Європі.
Переїзд до м.Коломиї (250км). Поселення в готель. Вільний час. Вечеря. Ночівля в готелі.

2 день. 20.07.2013р. Сніданок. Екскурсія історичною частиною міста Коломия. Зустріч з представниками міської влади з метою ознайомлення гостей з економічним, туристичним та культурним потенціалом міста та регіону. Обід в їдальні національної кухні «Хвалена Хата».
Огляд експозицій музеїв «Писанка», Національного музею «Гуцульщина» з найбагатшим зібранням предметів побуту та творів мистецтва Гуцульського регіону, музею історії міста з зібранням документів та експонатів минулого. Експозиції «Австрійська Коломия», «Німецькі поселення Коломиї».
Розважальна програма в гуцульській колибі «Трембіта». Ресторан побудований в стилі гірської колиби де подаються неповторні та смачні гуцульські страви.
Музичні композиції учасників зустрічі на трембітах, альпійських горнах, гірських горнах, виступи фольклорних колективів.

Ночівля в готелі.


3 день. 21.07.2013р. Сніданок.

Основна частина Фестивалю!

Культурна програма учасників зустрічі на сцені центрального парку поблизу колиби «Трембіта». Представлення груп альпійських горністів, трембітарів, гірських горністів, фольклорних колективів. Виступи колективів. Нагородження учасників зустрічі.
Святкова вечеря з фольклорними музичними колективами «Маріягільфер» та «Едельвейс».

Ночівля в готелі.

4 день. 22.07.2013р. Сніданок. Поїздка в Карпати. Екскурсія містечком Яремче, яке на протязі двох останніх століть є відомим в Європі повітряно-кліматичним курортом. Відвідання водоспаду «Пробій» та поблизу розташованого сувенірного ринку. Переїзд до Яблуницького перевалу (920м). Неповторний краєвид на Закарпаття.

Відвідання найбільшого туристичного комплексу Українських Карпат – Буковелю. Ознайомлювальна екскурсія по комплексу. Підйом витягом на одну з гірських вершин, звідки відкривається вид на найвищу вершину України – Говерлу (2061м) та інші вершини. Обід в ресторані «Панорама» (1127м).
Культурна програма учасників фестивалю під відкритим небом на території Буковелю.

Повернення в Коломию. Вечеря. Ночівля в готелі.5 день.
22.07.2013р. Сніданок. Поїздка в Косів, гірське містечко, яке по праву називають центром народних митців та серцем Гуцульщини. Екскурсія містом з відвіданням музею народного мистецтва. Ознайомлення з виробами різьби по дереву, кераміки, ткацтва.

Імпровізований виступ учасників фестивалю на центральній площі Косова.

Обід в гуцульській колибі. Переїзд до м. Верховина. По дорозі зупинка на Буківецькому перевалі. Зустріч з відомим майстром з виготовлення музичних інструментів Михайлом Тафійчуком. Можливість для спільної гри на гірських горнах (трембітання). Відвідання містечка Верховина, яке відповідає своїй назві, тому що нижня його частина знаходиться вже на висоті 620-640м а верхня лежить вище в горах. Найвища частина Верховини знаходиться на гірському перевалі висотою 1250м, та являється найвище розміщеним населеним пунктом. Відвідання приватного музею гуцульських традицій, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика.

Імпровізований виступ учасників зустрічі та місцевих колективів на території музею.

Повернення в Коломию. Вечеря. Ночівля в готелі.


6 день. 23.07.2013р. Сніданок. Звільнення номерів готелю. Переїзд до центру Буковини – міста Чернівці (80км). Поселення в готель. Відвідання Чернівецького університету, колишньої резиденції буковинських митрополитів, неповторного архітектурного ансамблю. Екскурсія містом «Чернівці в часи Австрійської імперії». Чернівці місто німецькомовної літератури» (Пауль Целан. Роза Ауслєндер, Карл Еміль Француз, Емануель Вайсглас. Відвідання «Німецького Дому». Обід. Відвідання музею народної архітектури та побуту, де представлені житла з різних регіонів України.
Завершальний виступ учасників фестивалю на центральній площі м. Чернівців.

Вечеря. Нічліг в готелі.


7 день.
24.07.2013р. Сніданок. Звільнення номерів. Ві’дїзд гостей. Трансфер в аєропорт та до ж.д. вокзалу.В тур включено:

 • Проживання 7 днів 6 ночей в готелі включаючи сніданки та вечері,
 • всі переїзди комфортабельним автобусом,
 • вхідні квитки в музеї,
 • екскурсійне супроводження.
 • Страхівка

  В тур не включено:

 • Приїзд та від’їзд до фестивалю,
 • обіди, підйом витягом в Буковелі,
 • доплата 80 грн. за святковий вечір з фольклорними музичними колективами «Маріягільфер» та «Едельвейс».
 • Слідкуйте за нами
  Актуально сьогодні
  В теплі краї
  Інші послуги
  На зв'язку

  galizienreisen@ukr.net

  063 3299510 (viber)


  sv_svit
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
  tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit