Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Відень… Вена… Wien…

Львів – Братислава – Відень – Долина Вахау

– Дюрнштайн – Мельк - Львів

Найближча дата виїзду 09.11.2011

 

День 1

 

Львів. Зустріч туристів.
І в подарунок від фірми – пішохідна екскурсія „Містом сплячих левів” – Львовом. Його часто порівнюють з іншими містами Європи. Одним він нагадує Краків, іншим Вільнюс, Прагу або Париж. І це не дивно, адже вони розвивались в загальному контексті європейської культури. А коли Ти познайомишся з Львовом  ближче - заглянеш в подвір'я старої частини міста, пройдешся алеями одного з історичних парків, вип'єш горнятко кави у затишному кафе - Ти зрозумієш, що Львів унікальне та неповторне місто, яке має власну історію, часто трагічну, але завжди надзвичайно цікаву.
20:00 – виїзд зі Львова. Виїзд до україно-cловацького кордону. Нічний переїзд.

День 2

Отже, ми з Тобою у Братиславі. В історичній частині міста ми зустрінемо розмаїття всіх історичних епох, яке створює неповторну і захоплюючу атмосферу столиці Словаччини.
З чого почнемо екскурсію? Що ж нам подивитись? Почнемо, звичайно, з королівського замку, історія якого зароджується у І столітті нашої ери. Протягом свого існування в ньому відбувались події європейського масштабу. Варто хоча б згадати, що тут свого часу побував російський цар Петро І, а перші свої концерти юний Моцарт давав саме у королівському замку. Але найяскравіший період замку пов’язаний з часами правління імператриці Марії Терезії...
Вирушаємо далі. Перед нами Палац Прімаса. Напевно, найгарніший палац міста, де розташований сьогодні муніципальний музей, в якому зберігається унікальна колекція гобеленів. А у Соборі Святого Мартіна, протягом майже 300 років проводилась коронація угорських королів. В центрі Головної площі, в будівлі Старої Ратуші, сьогодні розташований Міський музей.
Поселення в готель. А потім, вільний час для того щоб насолодитись столицею Словаччини самостійно.
Ввечері, за Вашим бажанням дегустація словацьких вин. (25€).
Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень - місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на річці Дунай, яке оточене зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і композиторів, місто блискуче, але затишне, життєрадісне і замріяне. Місто захоплююче і вічне...
Відень - це два тисячоліття Великої історії.
На перший погляд Відень гоноровий і холодний. Але якщо набратися сміливості і зробити крок назустріч, Тебе закружляє в такому вирі розваг і веселощів, що Ти матимеш шанс загубити голову і закохатися в місто назавжди.
Оглядова  пішохідна екскурсія. І Ти побачиш: Собор Св. Стефана, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, площу Св. Михайла, відомі кав’ярні Central і Demel, пішохідну вулицю Кольмаркт, фонтан Мудрості, імператорські покої, ну і звичайно ж Віденську Оперу… А знайомство з легендами та переказами цього міста поверне Тебе у епоху минулих століть. Чого тільки варта легенда про дерево з цвяхами ….
Поселення в готель. А у вільний час, Ти зможеш не тільки оцінити переваги австрійської кухні, але й відчути неповторний шарм справжньої віденської атмосфери.
18:00 - Рекомендуємо автобусну вечірню екскурсію «Шепіт вечірніх дахів» (35€): Рингштрассе – парадна вітрина міста, кожна будівля, якої побудована в іншому стилі, що створює власний «рінгштрассестиль»: Ратхауз з одним з символів Відня – «залізним ратушним чоловічком», Парламент в грецькому стилі, Бургтеатр, Штаатсопер – музична Мекка Відня… Будинок  Хундертвассера - "Це будинок, який не відповідає жодним стереотипам і нормам. Це будинок був задуманий, спроектований і оформлений художником як подорож в незвідану країну, де вікна мають свої права, де дерева на даху, де природа і людина зустрічаються для створення першого вільного будинку. Майстер мріє про будинки і прекрасну архітектуру. І мрія стає реальністю". І на завершення цього прекрасного дня – вечеря зі справжнім віденським штруделем.
Повернення в готель.
Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. 
Рекомендуємо:  «Таємниці долини Вахау» (
45€)
Величні та неприступні гори, а між ними знайшов собі шлях чарівний Дунай. Саме тут в долині Вахау розмістився маленький, майже іграшковий, Дюрнштайн. Містечко, яке в своєму замку, на своїх вузеньких вуличках, у своїх затиших будиночках зберігає якусь таємницю... Здається, що і самі мешканці Дюрнштайну, гостинно вітаючись з гостями, у своїй посмішці, у своїх очах приховують якусь загадку... Яку? Ніхто тобі не скаже... Ти мусиш сам спробувати її розгадати...
Руїни фортеці нагадають про багату подіями історію цього міста, яка тісно переплітається з легендою...От тобі і перша підказка. Більше року в стінах цієї фортеці був ув’язнений король Річард Левове Серце. Сюди, в холодний кам’яний підвал його посадив злісний ворог Річарда герцог Леопольд V, коли король вертався з чергового хрестового походу...
На фоні скелі, яка поросла лісом, біля руїн замку ти побачиш синьо-білу башту з годинником і декоративними прикрасами. Це башта церкви Маріє-Гіммельфарт, яка стала символом міста і є частиною монастирського ансамблю августинських каноників.
Спробуй місцевого вина у винному музеї і відчуй смак стародавніх легенд, казок, оповідань. Можливо, таким вином пригощали і короля Річарда, який під час ув’язнення своєю мужністю завоював повагу австрійських охоронців.
Далі на нашому з тобою шляху містечко Мельк. Тут високо в скелях над Дунаєм підноситься величне абатство. В скарбницях найбільшого у Європі бенедиктинського монастиря покояться мощі Святого Коломана – покровителя всієї Австрії... Ти не зможеш залишитися байдужим до краси монастирської церкви і багатства бібліотеки з  колекцією  рідкісних старовинних рукописів і книжок...
Поверенення до Відня.
17:30 – виїзд до Львова.
Нічний переїзд.

День 5

Прибуття до Львова (близько 9:00).

ВАРТІСТЬ ТУРУ ДЛЯ ДОРОСЛОГО 165 євро, ДЛЯ ДИТИНИ 145 євро

 

Доплата за 1-місне розміщення 20 євро/1 ніч

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зміни загального обсягу послуг

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.


У вартість входить:
•проїзд комфортабельним автобусом єврокласу
(кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);  
•проживання у  готелі 2-3*, сніданки шведський стіл (душ, туалет в номері);
•супровід керівника групи по всьому маршруту;
•екскурсії згідно програми туру;
•страхування;

У вартість туру не входить:

•вхідні квитки;
•факультативні програми;
•проїзд в громадському транспорті та таксі;
•особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
•консульський збір (35€);НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ


- АКУРАТНИЙ  закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів на момент повернення до України) з наявністю вільної сторінки для візи;
- у дітей старших 14 р. повинен бути власний проїзний документ
- 2 кольорових фото 3,5 х 4,5  см на білому  фоні  80%  обличчя (без посмішки, без окуляр, відкриті вуха та лоб). Не скановані! Фотографія  повинна бути новою, не старшою 3 місяців!
Анкетні дані
- Анкета для відкриття шенгенської візи (похання заповнити/підписати лише с.3 п.37 та с.4 п. Підпис)

- копія внутрішнього паспорту (всіх заповнених сторінок);
- копія ідентифікаційнокого коду;
- копія свідоцтва про народження,  шлюб, розлучення
- довідка з місця праці з вказанням ставки, посади і фрази, що під час подорожі за працівником зберігається місце праці.
- довідка з місця праці (навчання) про доходи за останні 6 місяців. (з/п за кожен з місяців повинна бути розписана окремо).
- копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства


При відсутності довідки , або при доходах за останні 6 місяців менших 12 000 грн:
– довідка з банку про наявність рахунку і стану рахунку
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта  родича, що фінансує подорож

ДЛЯ приватних підприємців:
- копія свідоцтва про реєстрацію ПП
- довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку
- довідка з ДПА про доходи за останні 6 місяців (2 квартали)

ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ:
- копія пенсійного посвідчення
 - довідка про пенсію за останні 6 місяців (за кожен з місяців повинна бути розписана окремо).
– довідка з банку про наявність рахунку і стану рахунку
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта  родича, що фінансує подорож

Для дітей до 18 років
- довідку з місця  навчання
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта  родича, що фінансує подорож (навіть якщо батьки подорожують разом з дітьми)
- копію нотаріально завіренного дозволу від батьків на виїзд дитини за кордон.
- просимо НЕ передавати оригінал  нотаріальної довіренності, лише копію.
- просимо взяти  ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.


Для студентів:
- довідку з місця  навчання
- копію студентського квитка
- довідку про стипендію за останні 6 місяців (за кожен з місяців повинна бути розписана окремо).
– довідка з банку про наявність рахунку і стану рахунку
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта  родича, що фінансує подорож

Увага! У всіх довідках, що стосуються заробітніх плат (стипендій, пенсій) обов’язково повинен бути підпис бухгалтера та директора. У випадку відсутності бухгалтера, директор підписується 2 рази: 1 раз як директор, другий – як бухгалтер.


Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit