Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258
Головна сторінка // Одноденні тури // Чернівці-одноденний тур // Центр розваг "Панорама"

Центр розваг "ПАНОРАМА"

Місто: Чернівці

Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама
Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама Чернівці, тур одноденний, центр розваг Панорама

«4-D кінотеатр» - атракціон, в якому зібрані останні розробки світової індустрії – об’ємне зображення, що виходить за межі екрану, динамічні крісла, що імітують рух, шестиканальний панорамний звук. В основі такого комплексу розваг лежать технології, які були взяті зі сфери авіації та космонавтики. Зображення супроводжується спеціальними ефектами: вітром, дощем, туманом, запахом, спалахами світла. Об’ємне зображення передає відчуття реальної присутності.

Інтерактивне кафе «Транс-Форс»

Більярдний клуб «Імперіал» має в наявності 68 більярдних столів (російський більярд, снукер, пул) розміщений в різних залах. Окремі зали з терасами для VIP-персон здатні створити дружелюбну та затишну атмосферу, яка якнайкраще підходить для хорошого відпочинку та гарної гри.

Боулінг-клуб «Максимус»
пройшов сертифікацію і, також, є офіційним членом Федерації спортивного боулінгу України. Наявність кваліфікованих тренерів в даних клубах дозволяє проводити як любительські, так і професійні турніри відповідного рівня.
Боулінг-клуб «Максимус» на 24 доріжки, обладнаний окремим входом і просторово об’єднаний з Більярдним-клубом, може щоденно приймати біля 2000 відвідувачів. Сьогодні це найбільший Боулінг-клуб в регіоні.

Льодовій майдан «Айс-Плац» площею 1100 кв.м. – це велика сучасна крижана арена, яка дозволяє проводити професійні тренування і змагання з фігурного катання.
Восени цього року «Панорама-Чернівці» відкриває професійну школу фігурного катання на льоду. Керівники школи діючі тренера збірної України, неодноразові чемпіони України та Росії.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit