Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
«Північна Венеція - Санкт-Петербург»
Дата виїзду: по домовленості
Тривалість: 4 дні/3 ночі

Ласкаво просимо до Санкт-Петербургу, колишньої столиці царської Росії одного з найкрасивіших і романтичних міст світу. Санкт-Петербург був заснований Петром Великим в 1703 році на берегах Неви і Фінської затоки. Місто пережило багато відомих історичних подій, включаючи повстання декабристів, палацовий переворот і вбивство царя Павла, інтриги Катерини Великої, вбивство царя Олександра II, вплив Распутіна на царську сім'ю, революцію 1905 року і Жовтневу революцію 1917 року яка привела до влади комуністів. Під час Другої світової війни, місто називалось Ленінградом та пройшло через два з половиною роки блокади в результаті якої загинули більше 1 мільйона громадян. Сьогодні, Санкт-Петербург є другим за величиною містом Росії з населенням більше 5 млн. чоловік. Він також відомий як центр російського мистецтва, культури і літератури – місто де творили Пушкін і Достоєвський. Весь центр міста належить до Світової спадщини ЮНЕСКО тут багато красивих палаців і пам'ятників, і одним з найвідоміших є Зимовий палац. Місто також відоме як Північна Венеція через його розташування на різних островах Неви і її численні канали і мости. Санкт-Петербург є батьківщиною всесвітньо відомого Ермітажу, який містить одну з найбільших у світі колекцій мистецтва, включаючи роботи Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Тиціана, Рембрандта, Матісса, Пікассо, а також багатьох інших старих майстрів і імпресіоністів. Ми впевнені, що ви знайдете Санкт-Петербург одним з самих цікавих місць, які Ви коли-небудь відвідували. Ласкаво просимо на до Північної столиці Россії.

1 день
Прибуття у Санкт-Петербург.
Після прибуття в аеропорту Вас зустріне наш представник, який буде супроводжувати вас машиною, мікроавтобусом або автобусом в готель.
Ваша екскурсія Санкт-Петербургом починається відразу, так як по дорозі в готель, ви будете мати можливість отримати перше представлення про це воістину унікальне і красиве місто.
Після поселення в готель на Вас чекатиме в фойє екскурсовод.
Обід в місцевому ресторані (за бажанням).
Оглядова екскурсія по місту. Наш професійний гід проведе вас по Невському проспекту, найвідомішій і яскравій вулиці Санкт-Петербурга. Там ви побачите деякі з найбільш цікавих архітектурних пам'яток міста в тому числі Казанського собору і Зимовий палац. Після цього перейдете до Василівського острова – району який Петром Великим був закладений як основа міста. Цей острів знаходиться в Фінській затоці – та нагадуватиме вам про безпосередню близькість Санкт-Петербурга до моря і морської історії. Ми відвідаємо Петропавлівську фортецю - символ Санкт-Петербурга, а також найстаріший будинок в місті. Перебуваючи там, ви відвідаєте Собор Петра і Павла, місце поховання російських царів від Петра Великого, Катерини II і до сім’ї Миколи II . Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись білими ночами та розвідними мостами.
 
2 день
Сніданок в ресторані готелю.
Після сніданку в готелі, відбудеться поїзка до міста Пушкіно (колишнє Царське Село). Палац і парк у Царському Селі були колишньою резиденціює російських імператорів. Це чудовий пам'ятник архітектурного та паркового мистецтва XVIII-XIX століть. 3 парки займають площу 600 га, на якій розташовані понад 100 архітектурних пам'яток: серед них величні палаци і пам'ятники, великі інтимні павільйони і паркові скульптури, що є витвором майстрів венеціанської школи, такими як П. Баратта, А. Тарсіа і Д. Boнaццa . Центром Царського Села є Єкатерининський палац, що містять вишукані декоративні елементи, меблі, зразки італійського, російського та інших шкіл західноєвропейського живопису, унікальні колекції фарфору, бурштину, зброї та декоративних бронзових скульптур. В палаці знаходиться Янтарна кімната - воістину унікальний твір майстерності - кімната зроблена повністю з бурштину. Царське Село було також головною резиденцією останнього царя Миколи II і його сім'ї.
Обід в місцевому ресторані (за бажанням).
У другій половині дня, ми відвідаємо в передмісті Імператорський Павловськ. Побудований в кінці XVIII і початку XIX століття, палац і парк використовувався як літня резиденція імператора Павла I і його родини. Ландшафтний парк, один з найбільших у Європі, займає площу в 600 гектарів. Музей, що знаходиться в палаці містить одну з найбагатших колекцій мистецтва. Італійська школа живопису тут представлена творами Аньоло Бронзіно, Б. Скедоне, А. Турки, Веронезе, Тіціана та інших.
Повернення в готель.
Вечеря в ресторані готелю.
Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись білими ночами та розвідними мостами.3 день
Сніданок в ресторані готелю.
Після сніданку ми прямуємо до одного з найбільших і найбагатших музеїв світу - Ермітажу. Музей складається з п'яти історичних будівель, включаючи Зимовий палац - резиденцію російських царів. Музей містить більше 3 мільйонів творів мистецтва, починаючи від глибокої давнини до наших днів. Серед скарбів Ермітажу є картини Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Тиціана, Карабаджо, Рембрандта, Рубенса, великою колекцією імпресіоністів та постімпресіоністів в тому числі Матісса і Пікассо, а також багато інших. Ми проводемо в музеї кількагодинну екскурсію, проте, для перегляду колекції в повному обсязі потрібно майже 15 років, витрачаючи 8 годин на день перебування в музеї і однієї хвилини, щоб розглянути кожен експонат.
Повернення в готель.
Вечеря в ресторані готелю.
Можливість насолодитися відвіданням балетного чи оперного спектаклю в Маріїнському театрі - одному з найбільших музичних компаній світу.(за додаткову плату.)

4 день
Сніданок в ресторані готелю.
Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт.
Попрощайтеся з Санкт-Петербургом, Північною Венецією і одним з самих цікавих і барвистих міст в світі. Ми сподіваємося вітати Вас в Росії також у майбутньому. Отже Санкт-Петербург говорить вам до побачення!


Вартість туру


У вартість туру включено:
- проживання в готелі 4 дні, 3 ночі,
- харчування в ресторані готелю, включаючи сніданки та вечері,
- всі проїзди по туру комфортабельним автобусом,
- екскурсійна програма по туру,
- послуги екскурсовода на національній мові групи по туру,
- страхування.

Додатково оплачується:
- приліт та відліт до Санкт-Петербургу,
- харчування (при бажанні) – обіди,
- відвідання спектаклю в Маріїнському театрі,
- проїзд громадським транспортом,
- особисті розходи.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2023
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net