Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Клінічний санаторій «ПОЛТАВА-КРИМ» в Саках - це унікальний, грязелікувальний курорт у Криму не має аналогів на території СНД.

Розташований на самому березі Чорного моря в курорті Саки, санаторій "Полтава-Крим" є цілорічної здравницею і привабливий самим широким комплексом методик санаторно-курортного лікування, основу якого складає грязелікування і бальнеолікування.

У Вас болять суглоби або проблеми з хребтом, Ви страждаєте від безпліддя або простатиту. Жінки! Вам набридло відвідування гінеколога у пошуках здоров'я? Вас пригнічує постійне лікування в лікарні протягом довгих років? Перекладіть свої проблеми на кращих фахівців з гінекології Криму, які подарували тисячам жінок радість материнства після курсу лікування в унікальному санаторії "Полтава" у Саках.

Сакські лікувальні грязі, що не мають аналогів у світі, рапниє і мінералізовані ванни, голкорефлексотерапія, фізіотерапія, психотерапія, а також цілюще морське повітря в санаторії "Полтава-Крим" в Саках, допоможуть Вам без побічних ефектів накопичити нові життєві сили і головне оздоровитися на довгі року.

Лікарі санаторію "Полтава-Крим" м. Саки допоможуть відновити рухливість суглобів, придбати свободу в рухах і фізичну активність. Лікарями нашого санаторію розроблені і успішно впроваджені методики по лікуванню безпліддя, хронічного простатиту, артрозу, артриту, остеохондрозу. Завдяки сприятливим кліматичним умовам, санаторій "Полтава" Саки - ідеальне місце для всіх, хто хоче якісного лікування та оздоровлення.

Клінічний санаторій «ПОЛТАВА-КРИМ» в Саках спеціалізується на реабілітаційному лікуванні захворювань методами бальнеогрязелікування:
- Безпліддя і сексуальних розладів у чоловіків і жінок;
- Запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків (хронічний простатит) і жінок (спайкова хвороба, хронічні метроендометрит і сальпінгоофорит, периметрити, перисальпингит);
- Опорно-рухового апарату (ревматизм, ревматоїдний артрит, подагра, деформуючий остеоартроз, псоріатичний артрит, хвороба Бехтерева, травматичний артрит і консолідовані переломи кісток, системна склеродермія, хронічний остеомієліт, плече-лопатковий періартрит, міжхребцевий остеохондроз);
- Периферичної нервової системи (травми периферичних нервів, спастичний і млявий параліч при ДЦП у дітей, поліневрит і поліневропатія, вібраційна хвороба, невропатія лицьового нерва);
- Шкіри (екзема, хронічна кропив'янка, нейродерміт, пруріго, псоріаз, вогнищева склеродермія);
- Захворювань шлунково-кишкового тракту.

Санаторій «Полтава» в Саках був побудований і прийняв перших пацієнтів у грудні 1974 р., а в 1989 р. тут була запущена в експлуатацію найкраща на той момент в Україну грязелікарня, яка принесла санаторію всесоюзну популярність. Зараз слава про кримському санаторії «Полтава-Крим» Саки і раніше, жива на території СНД і навіть зробила крок далеко за його межі. В останнє десятиліття в санаторій "Полтава" Саки приїжджають лікуватися пацієнти з Німеччини, Ізраїлю, Канади, США та інших дружніх країн. Щорічно санаторій "Полтава" приймає близько 5000 пацієнтів з ближнього і далекого зарубіжжя. Санаторій "Полтава" в Саках був неодноразово удостоєний високих нагород європейських курортно-туристичних союзів і українських курортних організацій.

Профільні лікування

Лікування імпотенції

Суглобів, псоріазу, нейродерміту, безпліддя, простатиту, подагри і артриту, опорно-рухового апарату проводять у санаторії "Полтава-Крим" вже більше 35 років.

Наш санаторій є грязьовим, бальнеологічним та кліматичним курортом. Його основні лікувальні фактори - лікувальна грязь, лікувальна ропа Сакського озера, мінеральна вода і цілющий клімат узбережжя Криму.

Відмінною особливістю санаторію є те, що будь-яке лікування побудоване тут на використанні природних факторів і методів нетрадиційної медицини. У процесі лікування, будь-то захворювання опорно-рухового апарату, захворювання периферичної нервової системи, запальні захворювання сечостатевої системи у чоловіків (хронічний простатит) і жінок (хронічні метроендометрит і сальпінгоофорит, периметрити, перисальпингит, спайкова хвороба), безпліддя і сексуальні розлади у чоловіків і жінок, вібраційна хвороба, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання шкіри, нейродерміту, медикаменти застосовуються у виняткових випадках. Це дозволяє уникнути шкідливого впливу ліків на організм.

Грязелікування санаторії "Полтава" Саки

Лікування грязями, грязелікування СакиГрязелікування (лікувальні грязі) - головний напрямок і ведучий фактор роботи санаторію "Полтава". Для грязелікування використовується високомінералізована мулова сульфідна лікувальна грязь Сакського лікувального озера, що не має аналогів у світі. Лікувальний ефект Сакської грязі обумовлений тепловою дією, у результаті якої розширюється просвіт кровоносних судин, посилюється кровоток, поліпшуються умови живлення тканин. Лікувальна дія обумовлюється сукупністю дій термічного, механічного, хімічного і біологічного факторів. Ці фактори мають протизапальний, метаболічний, трофічний, імуномодулюючий, бактерицидний, біостимулюючий, седативний, коагулюючий, кератолітичний ефекти. Під впливом тепла хімічні й біологічно активні речовини (гормони, біогенні стимулятори, мікроелементи), потрапляючи в організм, справляють десенсибілізуючу, протизапальну, розсмоктуючу дію. Лікувальні сакські грязі використовуються для загальних і місцевих аплікацій, для внутрішньопорожнинних впливів, а також для електрогрязевих процедур. Дозування здійснюється залежно від температури сакської лікувальної грязі, площі й тривалості дії. Процедури проводяться через день або кожні два дні через день перерви. Тривалість процедури - 15-20 хвилин. Курс лікування - 10-12 процедур.Бальнеолікування в санаторії "Полтава Крим" Саки

Бальнеолікування - використання з лікувально-профілактичною метою мінеральної, морської води й ропи. На основі ропи та мінеральної води в санаторії "Полтава" готують йодобромні, «перлові», хвойні, шавлієві ванни, а також ванни з додаванням ефірних олій (рожевої, лавандової й т. п.), проводять гінекологічні зрошення. У санаторії "Полтава" Саки пропонують ефективні за своїм впливом висхідний, циркулярний душ і підводний душ-масаж. А в кабінеті теплових процедур Вам допоможуть отримати максимум задоволення сауна й два басейни розміром 12х5м: один з морською водою - температура 15 ° С, а другий з термальною мінеральною водою - температура 30-36 ° С.

Гідротерапія в санаторії "Полтава" Саки

Гідротерапія - вплив струменем або струменями води дозованої температури й тиску. У санаторії "Полтава" подібні процедури проводяться у ванних, душах і басейнах з мінеральною водою.
Мінерально-термальна вода "Кримська" гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвого складу (аналог Єсентуки-4), подається прямо зі свердловини, розташованої на території санаторію "Полтава". Властивості води офіційно підтверджені медичним (бальнеологічним) висновком Українського НДІ медичної реабілітації та курортології 23 серпня 2006
Лікувальні ефекти ванн і душів-
Анальгетический, імуностимулюючий, азоактівній, седативний, спазмолітичний, метаболічний, трофічний, тонізуючий, Протисвербіжний.
Процедури здійснюються щодня або максимум через день. Тривалість процедур - 5-20 хвилин, курс лікування - 10-15 процедур.

Ароматерапія

Мистецтво використати терапевтичні достоїнства ароматичних олій, поєднуючи запашну дію ароматів з цілющим впливом. Основними методами аромотерапії є ванни й компреси. Ароматичні ванни допомагають людині очиститися від токсинів, тугоподвижности суглобів, ломоти, болів, позбутися целюліту, застуди, головного болю, тонізують і зм'якшують шкіру, знімають втому і напругу.
Залежно від температури води й обраних ефірних олій ароматичні ванни можуть діяти й підбадьорливо, і заспокійливо.
У санаторії "Полтава" застосовуються такі види лікувальних ванн:
лавандові, шавлієві, хвойні, хлоридно-натрієві, протипростудні ПІНЕМЕНТОЛ, перозонвалеріановие, йодобромні.
Компреси мають розслаблюючу й протисудомну дію, відкривають пори шкіри так, що масло проникає всередину швидше й глибше. Речовини, що містяться в ефірних маслах, проникають через ділянку шкіри, що перебуває в прямій проекції до хворого органа, потрапляють у лімфу й мають спазмолітичну, протизапальну, протинабряковий і знеболюючий вплив.

Фізіотерапія

Фізіотерапевтичні методи, що передбачають використання фізичних факторів лікування: струми, магнітні поля, лазер, ультразвук і багато інших. З їхнього числа в санаторії "Полтава" Саки застосовуються:
Низькочастотна магнітотерапія - лікувальне застосування магнітної складової змінного електромагнітного поля дуже низької і низької частоти. Для лікувального впливу використовують різні види низькочастотних магнітних полів: змінне, пульсуюче, обертове, що біжить.
Електростимуляція - лікувальне застосування імпульсних струмів для відновлення діяльності органів і тканин, що втратили нормальну функцію.
Електросонтерапія - лікувальний вплив імпульсних струмів на структури головного мозку.
Дарсонвалізація - метод високочастотної електротерапії, що полягає у впливі на організм хворого слабкого імпульсного змінного струму або електромагнітного поля високої частоти. Розрізняють місцеву і загальну дарсонвалізацію.
Діадинамотерапія - метод лікувального впливу на організм диадинамические імпульсними струмами.
Ультровисокочастотная терапія - лікувальне використання електричної складової змінного електромагнітного поля високої і ультрависокої частоти.
Вкрай високочастотна терапія - лікувальне застосування електромагнітних хвиль міліметрового діапазону. Природні електромагнітні хвилі міліметрового діапазону, випромінювані Сонцем і планетами, поглинаються в атмосфері і не доходять до поверхні землі.
Гальванізація - лікувальне застосування постійного струму.

Фототерапія Фототерапія (світлолікування) - використання з лікувальною метою, а також для профілактики захворювань електромагнітних коливань інфрачервоних, видимих та ультрафіолетової частин спектра. Включає в себе інфрачервоне випромінювання, лікування ультрафіолетовим випромінюванням, лікування пристроєм Пілера, лазеротерапію.

Кольоротерапія

Метод лікування кольорами, заснований на тому, що кожна з біологічно активних зон організму реагує на один із кольорів. Вплив певних кольорів або декількох кольорів у певному порядку знімає енергетичну блокаду, що є причиною функціонального розладу. У санаторії "Полтава" методика кольоротерапії грунтується на застосуванні гармонічної тріади:
Пайлер-світло апарату БІОПТРОН, шість кольорових скляних фільтрів, три рослинних активатори.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit