Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258

...Сонячне коло... гори навколо!...

Альпійське тріо!

Австрія Угорщина Німеччина Швейцарія
 

 Німеччина - Швейцарія - Австрія

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

Будапешт – Мюнхен (2 ночі) – Нойшванштайн – Цюріх (1 ніч) – Вадуц – Баден - Берн – Інтерлакен – Швейцарські Альпи (2 ночі) – Люцерн – Веве – Монтре – Женева – Інсбрук – Зальцбург (2 ночі) – Берхтесгаден – Кенігзеє – Бад Дюррнберг – Хельбрунн – Відень – Токай – Мішкольц-Тапольце

День 1. 
СЕРЕДА Львів. Зустріч кожного туриста.
08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд в Угорщину. Відвідини нового аквапарку "Aquarius” в Ніредьгазе - захоплючий світ водних розваг для дітей і дорослих (8-9 €). Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 2. 
ЧЕТВЕР Сніданок. 09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це "Перлина Дунаю" - Будапешт! О! це Місто... Найкрасивіша площе Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і ... сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент... Вільний час в Будапешті.
19:00 - Переїзд в бік Австрії. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

День 3. 
П'ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.
15:00 – Автобусно-пішохідна екскурсія «Мюнхен – Легенда Баварії…». Так, збулись-таки слова Людовіка I, майбутнього короля Баварії: «Я хочу зробити з Мюнхена місто, яке б надало Німеччині стільки честі, що той, хто не бачив би Мюнхена, не знав би справжньої Німеччини!» Мюнхен – справжнє місто–казка на півдні Німеччини, місце, де ніколи нудьгувати! Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» – ось чим славиться це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного. Вільний час.
19:00 – Рекомендуєм відвідати «Придворну Пивоварню – Хофбройхаус» (дорослі - 30€, діти до 12 років - 20€) Гостинність і товариськість баварців – відомі у всьому світі! Вони вміють тішитись життям і по-справжньому розважатись! А в знаменитій мюнхенській пивній "Хофбройхаус" це можна відчути сповна! Столи рябіють від різноманіття баварських ковбасок, традиційної тушеної капусти, чудових свинних рульок і солених кренделів. А пиво тут ллється рікою: і світле, і темне – в літрових кружках! І все це – під живий оркестр!!! Поселення в готелі. Ночівля в готелі. 

День 4.
СУБОТА
 Сніданок. Вільний час в Мюнхені. Рекомендуємо екскурсії: 
Сучасний Мюнхен – «Метрополія з ласкавим серцем» (дорослі - 30€, діти до 12 років - 25€). Візитною карткою сучасної Баварської столиці - є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор. Поряд з Олімпійським парком знаходиться музей «баварського автогіганта» - концерну BMW. Його будівля побудована у вигляді срібної півсфери без вікон, а експозиція музею присвячена автомобілям і мотоциклам від найперших моделей марки до перспективних моделей майбутнього. І це ще не все! Нас чекає Баварська гордість - «Allianz-Arena»! - Гігантська арена для світового футболу! Тут повітря просочене азартом і невгамовною жагою перемоги, адже на кону - Честь, Гідність і Слава!
«Примадонна Мюнхена – Стара Пінакотека» (дорослі - 20€, діти до 12 років - 15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! У цій величезній неокласичній будівлі виставлено близько 900 полотен живопису, що представляють найбільших художників Європи 14-18 століть. Це справжня скарбниця образотворчого мистецтва!
14:00 - Рекомендуємо екскурсію «Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 30€). На півдні Німеччини, у лісистих пагорбах Баварських Альп знаходиться неземної краси замок! Його стрункий силует із загостреними, іграшковими башточками - немов збулася наяву фантазія! Він самий знаменитий у світі і по-справжньому «казковий». Зводячи цей замок, Баварський король Людвіг II був одержимий ідеєю втілити в життя свої уявлення про красу і романтику, свої фантазії та мрії, свою лебедину пісню... Недарма, саме Нойшванштайн згодом став символом чудесного світу Уолта Діснея. Пізніше він виявився емблемою голлівудської студії і, мабуть, одним із найбільш упізнаваних архітектурних силуетів у світі ... Повернення в Мюнхен. Ночівля в готелі.

День 5.
НЕДІЛЯ Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Швейцарію.
12:00 - Оглядова екскурсія «Цюріх - самий стильний мегаполіс Європи» Кому при згадці Цюріха не приходять на розум банківські рахунки і гноми-банкіри, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі?! Історичний центр міста давно вже загубився між солідних будинків банків і розкішних бутіків ... Але час не владний над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими банківськими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці камені ... Серце Цюріха - Старе місто, ніжно обіймає річку своїми кам'яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста незвичайну чарівність, завдяки якому він виглядає як золотий скарб, що лежить на срібному дзеркалі ... Вільний час в Цюріху. Рекомендуємо: 
«Велич природи – Рейнський водоспад» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 30€). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну ... розбиваються на дрібні-дрібні бризки, які стіною висять і клубочаться над останнім ступенем каскаду, і, ніби, купаються в цьому чарующем тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує ... 
«Крихітое князівство Ліхтенштейн» (дорослі - 40€, діти до 12 років - 30€). У невеликій долині на берегах Рейну, в оточенні гірських вершин, розташувалося ця невелика держава. Головне місто князівства - Вадуц - жива ілюстрація до історії князівства. Над вулицями Штедле і Ойле, забудованими сучасними будівлями банків і страхових компаній, височіє замок 12 століття - резиденція князя. А ще - нас чекає дегустація фондю - головного і чи не єдиного національного блюда швейцарців! Приємного апетиту!
Повернення в Цюріх. Поселення і ночівля в готелі.

День 6. 
ПОНЕДІЛОК Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас чекає Берн – столиця Швейцарії! Головний девіз жителів Берна – не квапитись і не поспішати, тому ми сзробимо невелику паузу – і набиремся сил! - відвідування термальних купалень в містечку Баден (13€). Від повного спокою до активного відпочинку – прибуття в «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!» Так-так, саме ведмідь вважається символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Екскурсія розпочинається з поїздки Сад Троянд, звідки відкривається чудова панорама на старе місто. Спустившись з пагорба ми побачимо знамениту яму з ведмедями: справжні ведмеді плескають в долоні, якщо їх починають годувати! Берн має титул «найквітковішого міста». Ледь не на кожному вікні можна побачити горщичок з геранью! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм... Вільний час.  
Невеликий переїзд - Ласкаво просимо в «Інтерлакен – світ краси і розкоші!» - курорт з багатими традіціями, в самому серці швейцарських Альп. Хто зна, можливо, саме чарівність природи Інтерлакена надихнула маестро Мендельсона на створення весільного марша. В убдь-якому випадку, саме звідси, з цього, за його словами, "казкового куточка землі" він писав: "Хто не бачив ландшафта Інтерлакена, той не бачив Швейцарії. Описати це немождиво, оскільки слова тут бесзильні..." Мальовничі береги обох озер, які переходять в передгір'я. Безперечно, Інтерлакен - чарівне міжозер'я! Поселення в готель. Вільний час. І на Відпочинок на Швейцарських озерах…
18:00 – Рекомендуємо вечерню екскурсію «Люцерн – серце Швейцарії» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 25€). Ніби вийшовши з дитячих снів, казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Це місце, де народилась швейцарська легенда - Вільгельм Телль, і сучасна Швейцарія. Під час вечірньої прогулянки ми побачимо все, чим знамените це чарівне місто: Капелльбрюке найстаріший дерев'яний міст Європи, 34-метрова водонапірна вежа - символ міста, фортеця Музегг, меморіл "Вмираючий лев" - найзворушливіше в світі творіння з каменю... Ночівля в готелі.

День 7.
ВІВТОРОК Сніданок. 
Відпочинок на Швейцарських озерах…
09:00 – Рекомендуємо поїздку «Швейцарська Рів'єра» (дорослі - 60€, діти до 12 років - 50€) – так називають узбережжя Женевського озера, яке якимось чарівним чином поєднує в собі все найкраще, що є в цій невеликій європейській державі. Знайомство з казковим регіоном ми почнем зі столиці швейцарської Рів'єри – Монтре - міста музикантів, з найстарішим Казино і набережною поетів. Прогуляємось по резиденції графів Савойських - Шильонському замку, оспіваному пізніше в поемі "Шильонський в'язень". Тут колись побували Лорд Байрон, Флобер, Гюго, а тепер і ми!.. далі ми проїдемо через крихітний Веве і познайомимось з батьківщиною знаменитого швейцарського шоколаду!..
Бірюзове дзеркало озера, яке ніби світиться зсередини, в білому вінку з гір – нас вітає Женева! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Райдужні, наче шампанське, струмені фонтану втілюють прагнення вверх, в небо, в царство духа… Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і мальовничими променадами вздовж озера... Ночлег в отеле.

День 8.
СЕРЕДА Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у найбільш гірськолижні землі Австрії, столицю Тіроля – місто Інсбрук. Саме тут серця спортивних фанатів починають битися ще швидше, адже у цьому місті вже двічі проводились зимові Олімпійські ігри. Екскурсія по місту під час якої ми познайомимся з альпійською резиденцією Габсбургів, побачимо Стару Ратушу, Міську Вежу - гордість міста і символ свободи його громадян, а також емблему міста – «Золотий дах», з якого ще імператор Максиміліан полюбляв спостерігати за турнірами і спектаклями, які відбувались на головній площі.
16:00 - Відвідини музею «Чарівний світ Сваровскі» (10€). Твори Swarovski продаються у всьому світі, однак, щоб зрозуміти їх, відчути холодну зимову чарівність кристалів льоду, вміщену у невеликих виблискуючих фігурках і прикрасах, потрібно приїхати в м. Ваттенс. Напевно, гірські вершини Альп, які блищать під сонцем, надихали Сваровскі на створення крихкого чарівного світу з фантазії и кришталю… Посля огляду експозиції можна придбати ексклюзивні вироби з кришталю, які принесуть радість Вам і Вашим близьким.
Прибуття в Зальцбург. Поселення і ночівля в готелі.

День 9.
ЧЕТВЕР Сніданок. 09:00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург – місто маленького формату, однак, світового значення. Його справедливо називають «сценою світу» завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті… Адже красу міста плекали століттями… Князі–архиєпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним із найпрекрасніших і найвпливовіших міст Європи. Вони бажали більшого – зробити із Зальцбурга "Рим Півночі".
13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Під хмарами, де вершилась історія» (дорослі - 40€, діти до 12 років - 30€) – відвідування природної перлини – національного парку Берхтесгаден. Однією з найгарніших гірських доріг Європи спеціальний автобус піднімить нас на гору Кельштайн. Підгірний тунель приведе до позолоченого ліфта, і вже через декілька хвилин підйому ми опинимось в знаменитому маєтку «Орлине Гніздо». Вільний час для того, щоб випить філіжанку кави або бокал пива в оточенні сотні вершин Баварських і Австрійських Альп! А далі нас зачарує Кьонігзеє - найчистіше озеро Німеччини. Ландшафт його берегів нагадує узбережжя скандинавських фьордів, а краса смарагдово-зеленої води створює казковий настрій… І на завершення екскурсії – дегустація шнапса – «найправильнішого сувеніра з Австрії»
20:00 – Рекомендуємо провести вечір в Августинській пивоварні (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) – найбільшій пивній Австрії! Окрім клопотів про спасіння душ віруючих, монахи займались продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво в невеликих кількостях для власного використання, а потім стали продавати його "спраглим" біля воріт монастиря. Через 2 роки пиво августинців настілько полюбилось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до сьогодні, ось уже 400 років, приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою. Ночівля в готелі.

День 10.
П'ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. 09:00 - Рекомендуємо екскурсію «Гарно і весело!» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 20€) – відвідування заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом потішних фонтанів. Тут в практично первозданному вигляді постане все те, що колись тут тішило серця архиєпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничі гроти, фігури, які рухаються за допомогою води, багатство фонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіваніших куточках парку. Гарно і весело! (відкритий з 01.04.2011)
12:00 - Рекомендуємо екскурсію «Сіль – біле золото Зальцбурга!» (дорослі - 30€, діти до 12 років - 25€) Ми відвідаєм соляну печеру Бад Дюррнберг, де видобуток сіли вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, скотимся на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про зальцбузьких архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг своїм основним джерелом прибутку.
17:00 - Переїзд і поселення в транзитному готелі.

День 11.
СУБОТА
 Сніданок. Виселення з готелю. 10:00 - Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто музики і великих музикантів, місто зачаровуюче і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю та теплотою... Це неймовірне місто! – вузенькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час у Відні. 
12:00 – Рекомендуємо екскурсію «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 20€, діти до 12 років - 10€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
15:00 - Переїзд на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів! – місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин та «угорський гуляш» – завершальний акорд! Переїзд і поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

День 12.
НЕДІЛЯ Сніданок.
Виселення з готелю. Вранці – відвідини підземного гроту гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц–Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковіть... До Вашим послуг купання і водні атракціони (8€). Повернення на Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00. Прибуття до Львова приблизно в 23:00

Вартість туру при оплаті замовлення:
Standart
Дорослі:
Діти до 12 років:
 Більше 7 тижнів
480 €
420 €
 Більше 6 тижнів
490 €
430 €
 Більше 5 тижнів
510 €
450 €
 Менше 5 тижнів
520 €
460 €

Вартість туру відрізняються від звичайної:
* – сезонна доплата + 10€
** – сезонна доплата + 20€
М – Травневі свята 27.04М,
(зміна програми, тарифів і вартості туру)
 

Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• дегустація токайських вин та «угорський гуляш».
• супровід керівника групи, страхування.
подарунок від компанії - DVD диск про Швейцарію

Вартість не включає
 
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 250 євро по туру.
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць. 
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit