Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Турагентська діяльність


ТУРАГЕНТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ – посередницька діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та туристичних послуг інших суб'єктів туристичної діяльності, а також посередницька діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку (юридичні особи та фізичні особи - підприємці).

  

17.11.2010 набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності» № 2608-VI від 19.10.2010, яким скасовано ліцензування турагентської діяльності.

Відповідно до п.30 ст.9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ліцензуванню підлягає лише туроператорська діяльність, турагентська діяльність ліцензуванню не підлягає. Суб’єкти господарювання, які раніше отримали ліцензії на турагентську діяльність можуть працювати як по ліцензіям, так і без них.

При здійсненні турагентської діяльності турагенти повинні керуватись вимогами Закону України «Про туризм», в тому числі ст.16 вказаного закону щодо наявності у турагента банківської гарантії.

Контрольні функції щодо дотримання турагентами вимог чинного законодавства покладені на відповідні контролюючі органи. У разі порушень свої прав споживач туристичних послуг або суб’єкт туристичної діяльності може звернутись до управління з питань захисту прав споживачів або до суду.


Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2024
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net