Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Медичний центр реабілітації залізничників
Південно-Західної залізниці


ЛІКУВАННЯ

>>> Медичний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці всіх рівнів. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма обстеження і лікування, ефективно впливає на його здоров'я. Всі діагностичні, процедурні та лікарські кабінети розміщені в чудовому лікувальному комплексі, який до того ж має чудовий зимовий сад і холи для відпочинку, оформлені художнім ліпленням, квітами, античними скульптурами, картинами, фонтанами. Потужна сучасна діагностична база з комп'ютерною обробкою даних обстеження забезпечує детальне дослідження всіх органів і сістем.Она дозволяє ввести добові спостереження за роботою серця, артеріальним тиском, станом хребта. суглобів, шлунково-кишкового тракту, залоз внутрішньої секреції, жіночих і чоловічих статевих органів, прохідністю суглобів, наявністю запальних і пухлинних процесів дослідити кровопостачання та електричну активність головного мозку, визначати ступінь порушення обмінних процесів, стадію хвороби, прогнозувати результати і контролювати хід лікування, його ефективність. Усі лікувальні програми засновані на унікальних авторських методиках і нових ефективних напрямках в оздоровленні хворих, Найважливішою складовою лікувального процесу є радонотерапія, яка проводиться і двоповерхової бальнеолікарні, яка має сучасної автоматизованої бальнеотехнікой: ваннами з душ масажем, вихровими і гідропунктурнимі ваннами, басейнами для підводного витягування позвоноч ¬ ника, обладнанням для гідромасажу ясен, вагінальних та кишкових зрошень, установками для різних видів гідропатії. Для грязелікування використовується місцева торф'яна грязь у вигляді аплікацій, тампонів, гальваногрязь. Вода для прийому всередину відпускається в спеціально обладнаному бюветі. В оздоровниці широко застосовується новітня фізіотерапія: лазеро-, магніто-, НВЧ-, ДМВ-, ДДТ-, ампліпульс-, КВЧ-терапія та ін, яка успішно комбінується з голковколюванням, мануальною терапією, аутогенним тренуванням. ЛФК, фітотерапією, релаксаційно-масажними процедурами і т.п. 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ 

>>> Невід'ємною складовою частиною оздоровлення є різноманітне збалансоване раціональне харчування, в основу якого покладено дивовижні рецепти прекрасної української кухні. Крім загальних страв готуються всі необхідні дієтичні столи. Два зали їдальні вміщають і одну зміну всіх відпочиваючих. 
>>> Перебування і здравниці залізничників на курорті Хмільник нікого не залишає байдужим, оскільки призводить до досягнення чудових результатів, а головне стійкого тривалого ефекту. Цьому сприяють послуги висококласних фахівців, оригінальні методики, прекрасне харчування, сучасний сервіс і максимальний комфорт з атмосферою домашнього затишку, турбота і милосердя персоналу. 

>>> А дивовижна природа, прекрасний парк, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення, з зручними теренкури, спортивними майданчиками, озерами, пляжем зробить приємним та незабутнім відпочинок Вас і Вашої родини.

 Курс лікування в здравниці становить від 15-ти до 24-х днів
і залежить від потреб та рекомендацій лікаря.

Показання для лікування на курорті Хмільник

Унікальність санаторію: Перш за все, рідкісне Поєднання неординарного, творчого підходу І по-хазяйські точного економічного розрахунку, що відрізняє організацію лікувального процесу. Тут Постійно вдосконалюється матеріальна база, освоюється новітня медична техніка, розробляються на Науковій основі методи комплексного оздоровлення, впроваджуються Нові Технології Курортотерапия. 

У центрі все вражає порядком та чистотою, затишки та комфортом, розкішнім меблюванням та глибоко продумана дизайном, заснований на використанні сучасних оздоблювальних матеріалів (мармурів, граніту, пластику, скла), художньої ліпкі, фонтанів, творів мистецтва (картин, скульптур), квітів і т.д. 

Потужна діагностична база забезпечує у повному обсязі за допомогою метода сучасної вітчізняної та зарубіжної апаратури ефективне дослідження всіх органів і систем. Відділення функціональної діагностики дозволяє проводити всі види обстежень комплексно і централізовано. Електрокардіографама, у т.ч. з комп'ютерною обробкою і розшифровкою, а також для постійного та тривалого обстеження за роботою серця (холтерівське моніторування), апарат для ультразвукового дослідження внутрішніх органів (печінки, нирок, підшлункової та щитовідної залоз, жіночої статевої сфери і т.д.), допплером , визначальним прохідність судін, товщину також їх стінки, швідкість кровотоку, наявність в судина атеросклеротичних бляшок, патологічної звивистості. Апарат для кольорової термографії дає можлівість визначатися наявність запальних і пухлинних процесів, проводитись також їх диференційну діагностику. У відділенні проводитися дослідження кровопостачання головного мозгу, центральної і переферичної гемодинаміки. Електрична актівність мозку вивчається на 24-канальному електроенцефалограф, а стан м'язів спини в процесі лікування остеохондрозу - на оригінальному апараті, що має високочутливий оптоелектронний датчик.
 
У лабораторії лікарні проводитися більше 200 клінічніх, біохімічніх і імунологічніх аналізів за найсучаснішими тестами, визначальними ступінь запалення, ступінь порушення обмінних процесів, стадію хвороби. У основі методик комплексного оздоровлення хвороби лежить поєднане застосування чудодійних лікувальних радоново-вуглекислих вод, що мають цілющі властивості мінеральних вод Цхалтубо і Кисловодська, унікальніх грязей та апаратної физиотерапії. Для проведення радонотерапії санаторій має у своєму розпорядженні двоповерховї бальнеолікарні, обладнанї за останнім словом бальнеотехніки.

- 30 загальних ванн, 10 з якіх з установками для підводного душ-масажу, ще 5 - мают особливо форму;
- Басейн для підводного вітягування хребта в радонової води, що дуже ефективно при остеохондрозі хребта;
- Унікальні віхрові ванні для верхніх і нижніх кінцівок, а такоже для нижньої половини тулуба;
- Кисневі Ванни;
- Установка для гідромасажу ;
- Кабінет для гідропатії (душ Шарко, циркулярний).

Робота ванного відділення повністю автоматизована: регулювання потоку хворих, контроль за ходом процедур, часом заповнення та звільнення кожної ванни здійснюється за допомогою комп'ютера за спеціально розробленою програмою. При чому, на великому кольоровому моніторі, встановленому в залі реєстрації, кожен бачить якісь ванни зайняті, а які вільні

Для грязелікування використовується місцева торф'яна грязь, що надає високу ефективність на організм людини при багатьох захворюваннях. Цей метод лікування проводиться у вигляді грязьових аплікацій та гальваногрязь.

Що стосується апаратної фізіотерапії, то здравниця має у своєму розпорядженні всі сучасні фізіотерапевтичні прилади, чудово доповнюють бальнео-і грязелікування. Гордістю колективу є комп'ютерний кабінет лазерної терапії, в якому одночасно проходять лікування 7 хворих. У цьому кабінеті встановлені лазери нового покоління, що працюють як у видимому, так і в інфрачервоному спектрах, генеруючі промені різної форми та потужності, а також у комбінації з магнітним полем. Апарати мають всілякі насадки і світловоди, що дають можливість проводити черезшкірне опромінення крові, лікувати захворювання порожнини рота, гортані, шлунка, вуха, прямої кишки, передміхурової залози. Контроль за станом хворих під час лазеротерапії здійснюється за допомогою мінівідеокамери. Широко застосовується КВЧ-терапія, мікрохвильова терапія, світлолікування, синусоїдальні модульовані і немодульований струми, ультразвук, д'Арсонваль, інтердін, ІКВ тощо, різні види масажу. Крім цього, в арсеналі лікарів ДКЛ № 2 є багато інших ефективних традиційні та нетрадиційні методи лікування: фітотерапія, аерофітотерапія, психотерапія, голкорефлексотерапія, мануальна терапія та ін Великою популярністю у хворих користуються релаксаційно-масажні комплекси, лікування на автоматизованому тракционной столі, витягування шийного відділу хребта петлею Глісон.

Пошуки більш досконалих організаційних напрямків у діагностиці та лікуванні хворих призвели до усвідомлення доцільності розгортання в лікарні «вузьких» або, на перший погляд, непрофільних підрозділів і послуг. Так були відкриті спеціалізовані відділення реабілітації гінекологічних та травматологічних хворих, кабінет для діагностики та лікування андрологічної патології, захворювань шлунково-кишкового тракту. Останній чудово обладнаний необхідною апаратурою японського виробництва.

Успішно працює на госпрозрахункових засадах кабінет стоматологічного протезування та художньої реставрації зубів. Тут використовується американське обладнання, найсучасніші фотополімерні матеріали та технології, що дозволяють всі маніпуляції проводити практично безболісно, якісно, в короткі терміни і з великою гарантією. Саме тому в кабінеті з успіхом обслуговуються жителі обласних та столичних міст України та країн СНД, часто привозячи на протезування своїх близьких і друзів.

Великий накопичений досвід роботи постійно узагальнюється і аналізується колективом лікарів, які серйозно займаються великий науково-практичною діяльністю. Про це свідчать регулярні конференції, в т.ч. з міжнародною участю, численні збірники, різні інформаційні матеріали, де надруковано понад 350 статей.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit