Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0

... Відчути ніжний дотик моря,
відчути його легкі і теплі обійми ...
Дотик ... в передчутті поцілунку ...

Ніжний поцілунок Хорватії!

Угорщина Хорватія


Вересень
16*, 23

Токай – Будапешт - Біоград на мору (7 ночей) – Плітвіцькі водоспади – Дубровнік – «Крка» – Спліт – Трогір – Корнаті – Задар – Будапешт  

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

День 1.
Львів. Зустріч кожного туриста.
08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд на батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин та «угорський гуляш» – за хороший початок! Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

День 2.
Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це "Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчаються усі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
17:00 - Переїзд і поселення в транзитний готель

День 3.
Сніданок. 08:00 – Виселення з готелю. Переїзд в Хорватію.
Прибуття на Адріатичне узбережжя Далмації – одне з найкрасивіших на всій Адріатиці! Неймовірної краси природа, численні затишні бухти і затоки, безкраї хвойні ліси, які підступають до самої межі морського прибою, надзвичайно чисті дрібно-галькові пляжі - ідеальне місце для відпочинку всієї сім‘ї! Поселення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 4-9.
Сніданок. Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії… 
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
«Романтика Плітвіцьких водоспадів» (70€) - одна з найцікавіших екскурсій, яку Ви запам'ятаєте надовго. Хорвати чато називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку і 92 каскади водоспадів з блакитними, а іноді і смарагдовими відтінками води, які за своєю прозорістю неможливо ні з чим порівняти і вважаються одним із найунікальніших явищ природи. Це одне з небагатьох місць на планеті, де кожен рік народжуються нові водоспади... Кажуть, що одного разу королева молилась про дощ і її молитву почули. З неба ринули водні потоки і заповнили до країв близько двадцяти Плітвіцьких озер... 

• «В каньйоні ріки Крка» (35€). На березі затоки, біля гирла ріки Крка розташувалось гарне, старовинне місто, ім'я якого - Шибеник. Вік міста понад 1000 років. Він став відомим на цілий світ завдяки кафедральному собору Св. Іакова, що височить на набережній біля вод протоки і є розкішною прикрасою міста. А далі нас чекає національний парк Крка... Сім дивовижно гарних водоспадів із загальним перепадом висот 242 метра, розкидані по всій протяжності ріки Крка, довжина якої 72 км! Величезне задоволення Ви отримаєте від прогулянки дерев'яними доріжками, які прокладені по всій території парку, та споглядаючи чудові пейзажі, які відкриваються з панорамних майданчиків, від співу птахів, аромату квітів і шуму води... Тут незаймана краса Національного парку відбивається в дивовижній грі сонця і води... А ще тут можна купатись!

«Перлина Адріатики – Дубровнік!» (70€) - найвишуканіше, найвитонченіше і найбільш волелюбне місто Хорватії. Найкраще волелюбні насторї жителів Дубровніка втілюють його міські стіни, які збереглись недоторканими з моменту їх зведення. Стара частина міста - могутня середньовічна фортеця, яка велично височить у вінці башт на скелястому півострові. Вона ніби виростає з глибин боакитного моря, яке, оточуючи її з трьох сторін, іноді ласкаво хлюпочеться біля її стін, а іноді кидає на них величезні валуни з бірюзово-зеленою піною на гребенях. Дуже ефектно виглядають гори, які охоплюють Дубровнік гіганським амфітеатром... "Той, хто шукає рай на землі - повинен відвідати Дубровнік, оскільки більше ніде не знайти такої величі та умиротворення, такої краси і гармонії", - писав причарований містом Бернард Шоу.

«Урочистий Спліт, затишний Трогір» (25€) Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Адже як можна не захоплюватись палацом Діоклетіана, Золотими і Срібними воротами, кафедральним собором Св. Дуе і храмом Юпітера? Тут все просякнуто духом історії - теплі камені доріг ще пам'ятають кроки римських легіонерів, а причали - могутні боки галер... в 20 кілометрах північніше Спліту розташувався затишний і чарівний Трогір, заснований в ІІІ ст. до н.е. Старе місто схоже на корабель, який готується до відплиття... ось вже декілька століть, мачти та вітрила якого замінили багаточисельні вежі і дзвінниці..

• Морська прогулянка «Намисто островів Корнаті» (55€). Архипелаг Корнаті складається із 120 острровів і рифів. Скелі, які розташовані вздовж узбережжя, простягаються з води приблизно на 117 метрів вверх. Ці порізані острови вважаються наймальовничішими в Середземноморському регіоні. "Боги хотіли якось відмітити свої творіння і в останній день із сліз, зірок і подиху створили Корнаті", - так описував цей шматочок Хорвацької землі Бернард Шоу, вражений красою намиста островів, кинутих в море. Тут унікальна фауна: біля островів можна побачити ліниве ковзання величезних риб просто біля поверхні води. Особливістю цього місця є прямовисні білі скелі, кришталево чиста вода і нечисленні рибальські поселення - все це вражає красою і одночасно заспокоює. 

«Задар - музика північної Далмації» (25€) Ідасса, Ядера, Діадора, Зара і, нарешті, Задар - так по-різному протягом своєї бурхливої історії іменувалося це приморське місто. Багато разів Задар руйнували, але, як птиця Фенікс, він знову і знову відроджувався. Звідси - різноманітні культурні нашарування в образі міста, яке протягом століть було столицею Далмації. Відвідати Задар варто хоча б заради того, щоб побачити цікаву історичну пам'ятку міста - "Співаючу набережну". Таємниця набережної в тому, що під її плитами натягнуті спеціальні ланцюги, які при ударах хвиль створюють неповторні, завжди нові мелодії...
Вечеря. Ночівля в готелі. 

День 10.
Сніданок. 07:30 - Виселення з готелю. Переїзд в Угорщину. Поселення в готель.
20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 20€). Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, а й прогулятись, зустрітися з друзями і помилуватись видом на Будайску фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвітлюється Королівський замок, Рибальський бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!!! І на завершення програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено). Ночівля в готелі.

День 11.
Сніданок. 07:30 - Виселення з готелю. ПОвернення в Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00. Прибуття до Львова приблизно в 23.00

Вартість туру при оплаті замовлення:
Standart
Дорослі:
Діти до 6 років
(в номері з 2 батьками)
 Більше 7 тижнів
560 €
510 €
 Більше 6 тижнів
570 €
520 €
 Більше 5 тижнів
580 €
530 €
 Менше 5 тижнів
590 €
540 €

Вартість туру відрізняються від звичайної:
* – сезонна доплата + 10€
** – сезонна доплата + 20€ 

У вартість входить:
• зустріч представником компанії на залізничному вокзалі м. Львова 
• проїзд автобусом єврокласу, екскурсїі по програмі
• проживання в готелях 3*
• харчування в Угорщині – сніданки (шведський стіл); в Хорватії - вечері і сніданки
• гуляш і дегустація токайських вин
• супровід керівника групи, страхування
• DVD диск з фільмом про Хорватію 

У вартість не входить: 
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму) 

ВАЖЛИВО:
 
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 250 євро по туру. 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Компанія не відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови


Базовим по категорії Standart є готель Adriatic 3* (Biograd na moru)

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit