Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0

У ПРОМЕНЯХ СОНЦЯ АДРІАТИКИ Вартість від 245 €

Датавід 03.09.2011 до 11.09.2011
Країна

  
Чорногорія  
Рекламно-відпочинковий тур до Чорногорії

Будва – Бечичі – Рафаїловичі – Св.Стефан – Котор – Герцег Новий – Хорватія (Дубровнік)-Цетінє-Скадарське озеро

 


Дати заїздів: 03.09 / 12.09

1 день 
07.00 – збір групи на з/д вокзалі м.Львова (багажне відділення). 07.30 – виїзд зі Львова, переїзд по територією Угорщини, Сербії та Чорногорії. В 12.00 можливе приєднання до групи в Чопі на з/д вокзалі.

2 день 
Прибуття на курорт Будва. Поселення в готель МВ 3*+. Віпочинок на морі. Вечеря. Ночівля. 

3 день 
Сніданок. Пішохідна екскурсія у «Старе місто» - місто фестивалів та легенд, яке сповнене маленькими вуличками, затишними кафе і ресторанчиками... Вільний час для покупок та відпочинку.  Вечеря. Ночівля.

4 день 
Сніданок. Екскурсія на  о. св. Стефан. Це острів святого покровителя Чорногорії, а сьогодні острів Св. Стефан став симоволом Чорногорії. Знайомство із курортом. Відпочинок на морі. Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

5 день 
Сніданок . Екскурсія до Бока Которської затоки - відоме та давнє місто, розташоване біля гори Ловчен (на чорногорському узбережжі), на березі Боко-Которської затоки. Екскурсія по древнєму містечку Котор- закладене ще до нашої ери. Місто вважається одним із найкраще збережених середньовічних міських центрів на Адріатиці, внесених до списку ЮНЕСКО. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з них є місцями паломництва. Переїзд на курорт Герцег Нові - один з головних туристичних центрів Чорногорії. Знайомство із курортом. Місто відоме мінеральними джерелами і оздоровчими центрами. Визначні місця: Морська фортеця, Годинникова вежа, Сербська церква Святого Архангела Михаїла на площі Белавіста. В місті немає великих пляжів, але на багато пляжів звідси можна потрапити човном. Повернення в Будву. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

6 день 
Сніданок. Екскурсія в Дубровнік (Хорватія) - одне з найкрасивіших міст світу і відзначене ЮНЕСКО серед пам'яток Європи епохи Відродження, поряд з Венецією і Амстердамом. Блукаючи його старовинними вигнутими вуличками і урочистими площами, Ви відчуєте атмосферу середньовіччя і подих минулих сторіч. Після відвідування Палацу князя, Домініканського монастиря та кафедрального собору, можна прогулятися по фортечних стінах і насолодитися дивовижними видами на місто. Вільний час для покупок і відпочинку. Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

7 день 
Сніданок. Екскурсія в Цетінє - стародавня Чорногорська столиця, розташована серед мальовничих гір. Експозиція державного музею, розміщеного в палаці останнього чорногорського короля Миколи, знайомить з бурхливою історією країни. У центрі Чорногорської митрополії - Цетінському монастирі можна побачити древні християнські реліквії. Національний парк "Ловчен" - гірський масив, де знаходиться мавзолей поета і філософа Петра Негоша, розташованого на самій вершині гори (1660 м). Раніше тут стояла усипальниця Св. Петра Цехтіньского, але пізніше вона була зруйнована і на її місці звели мавзолей. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

8 день 
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Україну о 13:00. По дорозі -зупинка на Скадарському озері - найбільше на Балканах, загублене серед гір озеро розташоване в Зетсько-Скадарській долині. Дві третини його належать Чорногорії, а одна третина - Албанії. Озеро славиться багатою водної фауною (40 видів) і безліччю видів птахів (270 видів), багато з яких відносяться до рідкісних видів. Переїзд по території Чорногорії, Сербії та Угорщини. 

9 день 
Прибуття до Львова в другій половині дня.

 

 
ВАРТІСТЬ ТУРУ
Для працівників турфірм
Для дорослого/дітей до 12 роківДля студентів та пенсіонерів 
245 €280€/255 €265 €
 

 


До вартості входить: 

- переїзд автобусом єврокласу,
- розміщення у готелі "МВ" 3+*
- харчування «напівпансіон» шведський стіл
- поїздка у Хорватію (Дубровнік)
- екскурсії згідно програми 
- консульський збір країни Сербії

До вартості не входить:

- консульський збір країни Угорщини 35 €+12 грн.
- страхування 30 грн.
- особисті витрати
- Курортні збори та вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

 

Відповідальні менеджери:

Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе ...

 
ДОКУМЕНТИ ПОДАВАТИ НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА 16 ДНІВ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ!
Консульство має право вимагати додаткові документи, а також особисту присутність!
 

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ КОНСУЛЬСЬКИХ, МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ,РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ!!!

 

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit