Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258

Північні зорі
    8 днів
Тур країнами Балтії (Литва, Латвія, Естонія), Фінляндією (Гельсінки),
Росією (Санкт-Петербург) 

Дата виїзду: по домовленостіПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День 1.  27.10.11р. Прибуття у Вільнюс, столицю Литви. Після прибуття Вас зустріне наш представник і після посадки в автобус повезе до готелю. Ваша екскурсія Вільнюсом починається відразу, так як по дорозі в готель, Ви будете мати можливість отримати перше представлення про це красиве місто.    Екскурсія містом Вільнюс, яке на протязі більше 600 років являється столицею Литви. Вільнюс - одне з найстаріших міст в Європі. У 14 столітті біля підніжжя гори, на якій височів величний замок Гедімінаса, виросло місто. У 1503 році місто було обнесено кам'яною стіною, і надалі Вільнюс розвивався за її межами. Старе Місто Вільнюса - не тільки один з найкрасивіших, але і одне з найбільших у Європі, воно займає територію в 360 гектарів. Це змішання будинків різних епох та архітектурних стилів. Проте більшість будинків у старому місті побудовані в стилі бароко і тому Вільнюс навіть іноді називають містом бароко. Під час екскурсії Ви побачите: Вільнюський кафедральний собор і Ратушну площу. Університет, який був заснований єзуїтами в 1579 році, він є найстарішим у Східній Європі. Костел святої Анни і церкву бернардинців. Костел вважається одним з найяскравіших архітектурних шедеврів Вільнюса.  Ворота Аушрос (Ворота зорі). Це єдині збережені ворота оборонної кріпосної стіни. Костел Святих Петра і Павла. "Перлина вільнюського бароко" побудований в місті в другій половині 18 століття. Обід в місцевому ресторані (за бажанням). Вільний час. Вечеря. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби. 

День 2.  28.10.11р. Сніданок. Від’їзд в напрямку Риги. По дорозі відвідаємо містечко Тракай, яке було стародавньою резиденцією литовських князів.  Тракайський замок (ХIVст.)- найбільший зі збережених у Литві старовинних замків.  Пізніше, робимо коротку зупинку, щоб відвідати Рундальський палац XVIII століття, прекрасний палац у стилі пізнього бароко, який є чудовим прикладом ранньої роботи відомого італійського архітектора Франче́ско Бартоломе́о Растре́ллі. Прибуття в Ригу, розміщення в готелі.  Екскурсія по місту Рига.  Оглядова екскурсія по місту складається з оглядової автобусної екскурсії (тривалість 1,0 години) та пішохідної екскурсії по Старому місту (тривалість 1,5 години). Під час автобусної екскурсії ви побачите основні визначні пам'ятки Риги. Автобус проїде по набережній річки Даугави, з якої відкривається чудовий вид на столицю Латвії, через центр міста в район Югендстиль, по вулиці Альберта, яка за визнанням ЮНЕСКО є справжнім музеєм під відкритим небом. Ви зможете оглянути будинок Латвійського університету, Національної опери Латвії, Академії мистецтв, Центрального вокзалу.  Піша екскурсія починається біля статуї Свободи, національного символу Латвії. Звідти ви пройдете в Конвенту Сету - невеликий квартал старовинних будівель, де розташовуються готельні комплекси і магазини. На одній з найкрасивіших у Ризі площ перед церквою Святого Петра знаходитися пам'ятник Бременським музикантам. Сама церква була побудована в 1209 році, яка довгий час була найвищою дерев'яною конструкцією в Європі. На вершині вежі сидить один з трьох знаменитих ризьких півників. Звідси екскурсія переміщається на Ратушну площа. Тут знаходитися знаменитий будинок Чорноголових. Вперше згадується в 1334 році, цей будинок довгий час був центральним будівлею торгової гільдії Ганзейського союзу. На Домській площі височить Домський собор, побудований в 1211 році за наказом засновника Риги, єпископа Альберта. У XVI столітті в соборі було встановлено унікальний орган, який і сьогодні вважається одним із кращих у світі. Неподалік розташовується Ризький замок. Спочатку він служив резиденцією магістра Лівонського ордена, а в даний час - це резиденція президента Латвії. У програму екскурсії також включено відвідування багатьох інших історичних і архітектурних пам'яток, як-то: казарм Екаба, Шведських воріт, Порохової вежі. Вечеря. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись нічною Ригою. 

День 3.  29.10.11р. Сніданок. Після сніданку переїзд в Таллінн з зупинкою в літній столиці - Пярну, одному з найкрасивіших міст Естонії.  Оглядова екскурсія по місту включає огляд основних визначних пам'яток: церков Св. Катерини та Св. Єлизавети з прекрасним органом. Прибуття в Таллінн, розміщення в готелі.    Здійснення оглядової екскурсії по Таллінну під час якої побачимо Площу Веж. В кінці середньовіччя Таллінн був одним з найбільш укріплених міст в північній Європі. Нижнє місто було оточене оборонним муром, протяжністю 2,35 км, його товщина сягає 3 метрів і висота до 15,9 метрів. У стіні налічувалося 8 воріт разом з 11 бастіонами, 27 настінних веж. Висота башт від 18 до 37 метрів. До сьогоднішніх днів збереглося 1,85 км міський стіни і 27 башт. Ближче з міською стіною матимемо можливість ознайомитися на Площі башт коло Монастирських воріт  і в саду датського короля. Також ми побачимо Чернечу та Банну вежі, башти Золотої ноги, Дівочу. Також ознайомимось з знаменитою баштою Довгий Герман, яка є одним із символів Таллінна. Довгий Герман зведений в кінці 14 століття на південно-західному куті городища. Висота Довгого Германа - 48 метрів. У вежі до 10 поверхів - у нижніх комори, в середині опалювальні житлові кімнати, приміщення для стрільби та запасів, нагорі відкрита платформа. Поруч побачимо також будову Естонського парламенту та православну церкву Олександра Невського, Городище Тоомпеа, яке  є величною середньовічною фортецею, в середині якого було споруджено будинок конвенту разом з флігелем, вежею володіння і внутрішнім двором, Великі морські ворота, які є найважливішими воротами Таллінна. Ворота служили для захисту міста від нападу з моря, а ще для того, щоб справити враження на прибуваючих у місто заморських гостей. У середньовіччя Великі морські ворота знаходилися на відстані 300 кроків від порту. Кажуть, що під час шторму хвилі піднімалися до самих воріт. Від Великих морських воріт бере свій початок вулиця Пікк (Довга), яка була головною вулицею Таллінна. На завершення екскурсії побачимо башту Товста Маргарита.  Вона була побудована поруч з Великими морськими воротами на початку XVI  століття як могутня гарматна вежа, діаметром 25 метрів, висотою 25 метрів з 155 амбразурами. Спочатку башта називалася Роосікрантсі , але оскільки вона була наймогутнішою в місті, то народ почав її звати ім'ям Товста Маргарита . У Товстій Маргариті зараз розміщується Естонський морський музей, в якому виставлена експозиція історії морського і рибного пароплавства Естонії. Вільний час. Вечеря. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись нічним Таллінном. 

День 4.  30.10.11р. Сніданок. Від’їзд до столиці Фінляндії міста Гельсінкі. Трансфер до порту звідки на поромі ми пливемо в Гельсінкі. Прибуття в Гельсінкі, розміщення в готелі.  Гельсінкі - порівняно молоде місто, засноване 12 червня 1550 групою фінів, які переселилися сюди за наказом шведського короля Густва Ваза. Гельсінкі був збудований на півостровах і островах Балтійської берегової лінії. Вулиці огинають затоки, мости сполучають острови, а пороми здійснюють зв'язок з видаленими островами. Місто просякнуте запахом моря, а в портах стоїть постійний шум від кораблів. Майже 30% міста відведено під парки і відкриті площі. Однак більша частина пам'яток Гельсінкі зосереджена в межах одного півострова. Оглядова екскурсія по місту включатиме в себе всі найцікавіші частини Гельсінкі. Спочатку здійснимо автобусну екскурсію (тривалістю 1.5год) а потім зануримось у вир життя фінської столиці здійснюючи пішохідну екскурсію містом (тривалістю 2.0 год). Ми оглянемо  Сенатську площу, яка є найбільш цілісно збереженою неокласичною площею Європи. У центрі площі - пам'ятник російському царю Олександру II. Чому? Олександр II вважався у Фінляндії «хорошим» царем. Він надав князівству незалежність, ввів в обіг власну валюту - марку, дав фінській мові офіційний статус нарівні зі шведською. Відвідаємо Успенський собор, який є найбільшою православною церквою в Північній Європі. Побачимо пам'ятник Маннергейму, будівлю Ратуші та унікальну церкву на площі Темппеліаукіо, Лютеранська церква району Тееле була побудована за проектом братів Тімо і Туомо Суомалайнен в кінці 60-х років. Церква вирубана в скелі і покрита скляним куполом, через який надходить багато природного світла. На березі затоки Тееленлахті Вас вразить своєю оригінальністю концертно-конгресовий центр "Фінляндія", творіння відомого архітектора Алвара Аалто, зразок архітектури 1990-х років. Вам також представитися можливість ознайомитися з іншим шедевром сучасної архітектури, знаменитим пам'ятником національного композитору Сибелиусу. Сталеві труби створюють візуальний образ музики. Церква в скелі. Ми відвідаємо також Кауппаторі або Стару торгову площу, парк Еспланада, який часом порівнюють з Єлисейськими полями в мініатюрі. Цей парк - головне прогулянковий простір літа. Вдень і ввечері на невеликій сцені у східній частині парку грає жива музика, частіше джаз або що-небудь етнічне.  Вечеря. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись нічними Гельсінки. 

День 5.  31.10.11р.  Сніданок. Від’їзд до Санкт-Петербургу, колишньої столиці царської Росії одного з найкрасивіших і романтичних міст світу. Санкт-Петербург був заснований Петром Великим в 1703 році на берегах Неви і Фінської затоки. Місто пережило багато відомих історичних подій, включаючи повстання декабристів, палацовий переворот і вбивство царя Павла, інтриги Катерини Великої, вбивство царя Олександра II, вплив Распутіна на царську сім'ю, революцію 1905 року і Жовтневу революцію 1917 року яка привела до влади комуністів. Під час Другої світової війни, місто називалось Ленінградом та пройшло через два з половиною роки блокади в результаті якої загинули більше 1 мільйона громадян. Сьогодні, Санкт-Петербург є другим за величиною містом Росії з населенням більше 5 млн. чоловік. Він також відомий як центр російського мистецтва, культури і літератури – місто де творили  Пушкін і Достоєвський. Весь центр міста належить до Світової спадщини ЮНЕСКО тут багато красивих палаців і пам'ятників, і одним з найвідоміших є Зимовий палац. Місто також відоме як Північна Венеція через його розташування на різних островах Неви і її численні канали і мости. Санкт-Петербург є батьківщиною всесвітньо відомого Ермітажу, який містить одну з найбільших у світі колекцій мистецтва, включаючи роботи Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Тиціана, Рембрандта, Матісса, Пікассо, а також багатьох інших старих майстрів і імпресіоністів.   Прибуття у Санкт-Петербург. Ваша екскурсія Санкт-Петербургом починається відразу, так як по дорозі в готель, ви будете мати можливість отримати перше представлення про це воістину унікальне і красиве місто. Після поселення в готель на Вас чекатиме в фойє екскурсовод.  Обід в місцевому ресторані (за бажанням). Оглядова екскурсія місту. Наш професійний гід проведе вас по Невському проспекту, найвідомішій і яскравій вулиці Санкт-Петербурга. Там ви побачите деякі з найбільш цікавих архітектурних пам'яток міста в тому числі Казанського собору і Зимовий палац. Після цього перейдете до Василівського острова – району який Петром Великим був закладений як основа міста. Цей острів знаходиться в Фінській затоці – та нагадуватиме вам про безпосередню близькість Санкт-Петербурга до моря і морської історії. Ми відвідаємо Петропавлівську фортецю - символ Санкт-Петербурга, а також найстаріший будинок в місті. Перебуваючи там, ви відвідаєте Собор Петра і Павла, місце поховання російських царів від Петра Великого, Катерини II і до сім’ї Миколи II. Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись нічним Петербургом та розвідними мостами.  

День 6.  01.11.11р.          Сніданок. Після сніданку, відбудеться поїзка до міста Пушкіно (колишнє Царське Село). Палац і парк у Царському Селі були колишньою резиденціює російських імператорів. Це чудовий пам'ятник архітектурного та паркового мистецтва XVIII-XIX століть. 3 парки займають площу 600 га, на якій розташовані понад 100 архітектурних пам'яток: серед них величні палаци і пам'ятники, великі інтимні павільйони і паркові скульптури, що є витвором майстрів венеціанської школи, такими як П. Баратта, А. Тарсіа і Д. Boнaццa . Центром Царського Села є Єкатерининський палац, що містять вишукані декоративні елементи, меблі, зразки італійського, російського та інших шкіл західноєвропейського живопису, унікальні колекції фарфору, бурштину, зброї та декоративних бронзових скульптур. В палаці знаходиться Янтарна кімната - воістину унікальний твір майстерності - кімната зроблена повністю з бурштину. Царське Село було також головною резиденцією останнього Царя Миколи II і його сім'ї. Обід в місцевому ресторані (за бажанням). У другій половині дня, ми відвідаємо в передмісті Імператорський Павловськ. Побудований в кінці XVIII і початку XIX століття, палац і парк використовувався як літня резиденція імператора Павла I і його родини. Ландшафтний парк, один з найбільших у Європі, займає площу в 600 гектарів. Музей, що знаходиться в палаці містить одну з найбагатших  колекцій мистецтва. Італійська школа живопису тут представлена творами Аньоло Бронзіно, Б. Скедоне, А. Турки, Веронезе, Тіціана та  інших.   Повернення в готель. Вечеря. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися по вулицях міста, за вашим вибором відвідати нічні клуби, помилуватись нічним Петербургом та розвідними мостами.  

День 7. 02.11.11р. Сніданок. Після сніданку ми прямуємо до одного з найбільших і найбагатших музеїв світу - Ермітажу. Музей складається з п'яти історичних будівель, включаючи Зимовий палац - резиденцію російських царів. Музей містить більше 3 мільйонів творів мистецтва, починаючи від глибокої давнини до наших днів. Серед скарбів Ермітажу є картини Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Тиціана, Карабаджо, Рембрандта, Рубенса,  великою колекцією імпресіоністів та постімпресіоністів в тому числі Матісса і Пікассо, а також багато інших. Ми проводемо в музеї кількагодинну екскурсію, проте, для перегляду колекції в повному обсязі потрібно майже 15 років, витрачаючи 8 годин на день перебування в музеї і однієї хвилини, щоб розглянути кожен експонат. Повернення в готель. Вечеря. Можливість насолодитися відвіданням балетного чи оперного спектаклю в Маріїнському театрі - одному з найбільших музичних компаній світу.   

День  8. 03.11.11р. Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Попрощайтеся з Санкт-Петербургом, Північною Венецією і одним з самих цікавих і барвистих міст в світі. Ми сподіваємося вітати Вас в Росії також у майбутньому. Отже Санкт-Петербург говорить  вам до побачення!  Вартість туру:  при багатомісному розміщенні в Hostel – 405 Євро  

Вартість туру:

при багатомісному розміщенні в Hostel – 405 Євро


В вартість туру включено:                                                     
- проживання хостелі,               
1ніч – Вільнюс, 1ніч – Рига, 1ніч – Таллінн, 1ніч – Гельсінкі,  3 ночі – Петербург, разом  8 днів, 7 ночей,                                                  
- харчування, включаючи сніданки,
- всі проїзди по туру комфортабельним автобусом,                                                                                 
- вартість перепливу паромом,                                   
- екскурсійна програма по туру                              
- послуги місцевих екскурсоводів по туру на російські мові,                                                                
- страхування.     

В вартість туру не включено: 
- приїзд до Вільнюса та від’їзд з Санкт-Петербургу,                                                                  
- харчування (при бажанні) – обіди,                                  
- відвідання спектаклю в Маріїнському  театрі (при бажанні), 
- відвідання музеїв,                                                                          
- вхідні квитки в музеї,                                                                                                                                         
- проїзд громадським транспортом,                                
- особисті витрати, -консульський збір за відкриття  латвійської Шенгенвізи в сумі 35євро,  (крім дітей до18років та пенсіонерів)
- витрати (при необхідності) при поїздці до посольства для відкриття візи.   
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit