Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Корисна інформація

РОЗТАШУВАННЯ
- На північ і південь від екватора в Індійському океані в 740 км від Шрі Ланки
НАСЕЛЕННЯ -  300 000 чоловік (приблизно)
ГЕОГРАФІЯ  - Всього 1190 островів в 26 природних атолах, 202 населених острова, 100 з гаком ексклюзивних курортів • КЛІМАТ
Теплий і вологий, 26-31 градус за Цельсієм круглий рік
ОФІЦІЙНІ МОВИ - Діверхі і Англійскійг
РЕЛІГІЯ  - 1 Іслам
ВАЛЮТА - Мальдівіанская руфія (MRF, 1 $ = 12,85 MRF)
ВІЗА - До 30 днів перебування - безкоштовна туристична віза після прибуття
АЕРОПОРТИ - 2 міжнародних та 3 місцевих.КЛІМАТ 
Клімат на Мальдівах тропічний, з листопада по березень зберігається суха погода завдяки впливу північно-східних мусонів. З червня по серпень на погоду впливають південно-західні мусони з дощами. Спекотна погода стоїть цілий рік, температура повітря коливається від 24 ° до 30 ° С. Найкращим часом для того, щоб влаштувати собі відпочинок, вважається період з листопада по кінець квітня: в цей час тут спокійне море, сонячна і суха погода. З травня по жовтень південно-західний мусон може приносити короткочасні дощі, для цього періоду характерні не занадто спекотна погода, висока вологість і хвилювання на морі. У червні бувають шторми і високі хвилі. Температура води цілий рік зберігається на рівні +24 - +27 ° С. На Мальдівах немає річок і озер, тому, незважаючи на велику кількість опадів, тут відчувається нестача прісної води. У колодязях та резервуарах вода дощова, на смак злегка солона. На островах ростуть кокосові пальми і банани. Комах небагато, проте вечорами краще користуватися репелентами. Як і скрізь на екваторі, на Мальдівах дуже короткі, усього чверть години, ранок і вечір, і відразу за ними наступають яскравий день з жарким сонцем або темна ніч.
На захід від південного краю Індійського півострова, в Індійському океані знаходиться крихітна острівна   держава, названа «Перлиною Індійського океану»   - Мальдівські острови.
1190 островів Мальдівського Архіпелагу оточені пляжами з дрібним білим піском і теплими кристально чистими водами океану та пропонують яскраву мрію незрівнянних квітів і життя океану. Майже 99% країни - це океан і лише 1% ділять 26 атолів. Подібно до птаха, яка кидає виклик земному тяжінню, літак граціозно планує в аеропорт Мале, один погляд в ілюмінатор - і Ваше серце завмирає. Вид настільки унікальний, що Вам залишається лише подивуватися, невже перед Вами: реальність. Лише природа у своєму вічному розвитку i могла створити таку пишність, як Мальдіви. Нескінченні білі пляжі з піском, таким ніжним, що він пестить ваші ноги, і водою, такою прозорою, що Ви бачите рибок, що граються на глибині лагуни.

ЯК ДОБИРАТИСЬ
Мальдіви оточені безмежним Індійським океаном, що робить їх розташування відокремленим, і не мають кордонів по суходолу з жодною країною. До Мальдів легко добратися по повітряному шляху або по морю, більшість європейців подорожують на Мальдіви прямими рейсами в Мале або ж за допомогою стикувань в Досі, Дубаї або Шрі Ланці. Мандрівник зі східних країн вибере рейс з відомих міст на зразок Сінгапуру або Куала Лумпура безпосередньо або через Коломбо (Шрі Ланка), де знаходиться найближчий до Мальдівам аеропорт.
Мальдіви, відпочинок

ПРИБУТТЯ НА МАЛЬДІВИ
Погляд з висоти пташиного польоту на Мальдівський  архіпела! дивує як ніщо інше, що Вам доводилося до етогс бачити. Збережіть в пам'яті свій погляд на декорації з бірюзових кілець рифів і зелень маленьки: острівців, оточених білими пляжами, а також і просто піщані мілини, ніжаться в синів океані.

ВІЗА
Після прибуття видається безкоштовно на термін до 30 днів кожному туристу з будь-якої країни. Для якнайшвидшого проходження формальностей рекомендується мати підтверджене бронювання Вашого перебування на Мальдівах. Якщо Ви бажаєте залишитися більше ніж на 30 днів, Вам необхідний! Зв'язок з Департаментом імміграції та еміграції або з Вашим турагентством до закінчення 30 денного періоду дії візи.

МИТНИЦЯ
Ввезення вогнепальної зброї, наркотиків, порнографічної продукції та предмет! релігійного культу заборонений. Так само, як і ввезення туристами собак, свиней і продукції зі свинини Алкоголь, імпортований за спеціальною ліцензією держави, доступний на всіх курортах втім, як і свинина на більшості з них. Заборонені продукти і алкоголь, ввезенньк туристами, утримують і видають назад при вильоті.

 ВИМОГИ ДО ЗДОРОВ'Я
Міжнародний сертифікат про щеплення проти жовтої лихоманки i холери потрібно для відвідувачів, які прибули з країн з вогнищами зараження.


Хоча Мальдіви найбільш популярні серед дайверов вони також пропонують кілька дивних "Surf break"-ів (місць, де вода розбивається об риф і утворюється велика хвиля для серфінгу) світового класу для ентузіастів.
Мальдіви проводили у себе змагання з серфінгу світового класу, включаючи прославлений O'neil Deep Blue Open протягом 2-х років поспіль. Кращі серфери з усього світу відвідують Мальдіви щороку, в основному в кращий для серфінгу тут сезон - з квітня по жовтень. Серфери можуть вибирати де провести весь свій час на курорті, у якого є свій власний "surf break", або ж на борту судна, що курсує між атолів, досліджуючи найкращі "surf breaks". Навіть після запровадження все нових туристичних зон, Мальдіви все ще мають недоторкані "surf breaks" світового класу, які очікують свого підкорення.
Мальдівські острови є фантастикою для дайверів, і неважливо, де Ви проводите свої канікули на Мальдівах. Якщо Ви знаходитесь на одному з островів Мальдів, Вам гарантований досвід дайвінгу світового рівня. Майже всі курорти на Мальдівах мають власний дайв-центр, який забезпечує можливості дайвінгу як новачкам, так і досвідченим дайверам. Вважається, що Мальдіви можуть похвалитися найвищим рівнем видимості для вивчення підводного світу, яка іноді доходить до 50-метрової глибини. Мальдівські води пропонують унікальні Дайв-зони - від центрів розмноження китових акул до останків корабельних аварій часів 2-ї Світової війни. А після початку розвитку туризму на всіх атолах Мальдів, кількість зон дайвінгу постійно зростає. Наведемо деякі з найбільш відомих зон дайвінгу на Мальдівах.ТАМ, ДЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ ...

Хоча весільні церемонії для туристів на Мальдівах в даний час лише урочистий обряд, а не офіційний шлюб, це ідеальне місце для весіль. Весілля на Мальдівах - це здійсниться мрія для будь-якої пари, спектр пропонованих церемоній дуже широкий - від скромної за складом у європейській манері до більш складних у традиційному мальдівіанском стилі. Підіть під вінець на Райському острові. Вимовте свої клятви вірності на білосніжному піщаному пляжі або у весільній альтанці прямо в море, насолоджуйтеся своїм медовим місяцем в оточенні повної розкоші і комфорту. Немає місця краще, ніж цей Рай земний, щоб сказати «Так»

Ранкова риболовля, або, як її ще називають, "BIG GAME FISHING" ("РИБОЛОВЛЯ НА ГИГАНТОВ") - це рибалка з використанням швидкісного катера і трала, зазвичай у відкритому океані поза атолу уздовж рифа. Ентузіасти цієї справи можуть скористатися власним обладнанням, щоб повною мірою відчути азарт під час свого візиту .. Майже всі курорти організують вечірню рибалку як мінімум раз на тиждень.
BIG GAME FISHING (ранкова риболовля), якщо не включена в щотижневу програму, то завжди може бути організована за бажанням. Найбільш популярною є вечірня риболовля. Національна човен «Дони» залишає причал і кидає якір на рифі незадовго до заходу сонця і настання темряви. Ліски з грузилом і гачками закидаються з обох сторін човна. Якщо рибалка успішна, кожен отримає свою порцію азарту і задоволення. Якщо ж ні, то Ви просто добре розслабитеся під нічним небом на борту дони, розмірено розгойдується на хвилях

КУРОРТИ
Північний Мале Атол
Головний атол Мальдівських островів, де розташована столиця республіки - місто Мале. Розміри атолу - 69 км в довжину і 39 км в ширину. Північний Мале Атолл складається з 50 островів і декількох маленьких острівців. Туристів приваблюють сюди білосніжні пляжі, бірюзові лагуни і затишна атмосфера.    Південний Мале Атолл Атолл складається з 30 островів, 3 з яких населені людьми, 10 незаселених і 17 островів-готелів. Розміри атолу - 36 км в довжину і 19 км в ширину. Трансфер на курорти в більшості випадків здійснюється на швидкісних катерах, до прилеглих островів добираються на моторних човнах дхоні.   

Адду Атолл знаходиться приблизно в 480 км від міжнародного аеропорту Хулуле і столиці Мале. Це найпівденніший атол Мальдівського архіпелагу, він розташований на південь від екватора. На острові добре розвинені комунікації і дороги. Острів Ган сильно відрізняється від інших островів Мальдівського архіпелагу. Це найбільший в Адду Атолл острів, його розміри - 5 км в довжину і 3 км в ширину, з густою рослинністю, квітучими чагарниками і плантаціями бананів. По чотирьох сусідніх островів можна проїхати на велосипеді, розмірами трохи менше Гана і з'єднані з ним дамбами. Загальна довжина маршруту - 20 км. На кожному острові є чудові місця для плавання, а на красивому озері з жовтня по березень зимує безліч птахів.   

Арі і Расду атоли. Атолл Ари протяжністю 33 км із заходу на схід і 96 км - з півночі на південь знаходиться східніше Мале, в нього входять великий атол Арі і маленький Расду. У складі атолу близько 70 островів, з них 18 населені, а 26 островів вважаються туристичними. Це досить нова курортна зона, будівництво тут почалося на початку 1990-х рр.. і зараз досягло свого піку, зона швидко завойовує популярність у туристів. Мешканці атолу займаються виготовленням вітрил, збором та обробкою коралів, полюванням на черепах і акул, з яких вони видобувають масло для змащення дхоні.   

Баа Атолл - входять 10 населених і 41 безлюдний острів. Протяжність: 42 км в довжину і 32 км в ширину. Концепція курорту - це дивовижне поєднання відпочинку в стилі Робінзона Крузо і сучасного комфорту.   

Атолл Даалу Політ на гідроплані на цей головний острів атолу - Velavaru - займає 40 хвилин. Місцеві жителі називають його "островом черепах" ("velaa" в перекладі з двівехі - черепаха). Тропічна рослинність, високі пальмові дерева, піщані пляжі і мальовнича лагуна залучають на Velavaru любителів дикої природи.   

Лавіані Атолл Атолл розташований в 120 км на північ від Північного Мале, в нього входять 63 острови, більшість з них сконцентровано на 30 км навколо бар'єрного рифу, від Селіхіфуші на сході до Алігау на самій південній точці цього атола. Це одне з кращих місць для дайвінгу на Мальдівах. Тут безліч красивих коралів і альціонарій, серед яких яскраві тропічні риби. У цих водах можна поспостерігати за міріадами скляних рибок сімейства імператорських морських ангелів і навіть зустріти мурен і крупну акулу-няньку.

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit