Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
Інформація про країну  

Шрі-Ланка - це держава в Індійському океані, унікальне місце, де з легкістю поєднується розмірений пляжний відпочинок і активна екскурсійна програма. Острів з яскравою екзотичною флорою і фауною, нескінченними золотими пляжами і привітними, доброзичливими людьми. Країна вічного тепла і постійного свята. Це спокій і самоту в готелі на березі океану, де вас чекає шум хвиль, писк бурундуків, зграї мавп, низка кокосових пальм ... Це барвистий відпочинок в центрі острова - буддійські храми, сади спецій, чайні плантації, пам'ятники стародавньої архітектури. Побувавши тут, ви не зможете відмовити собі в задоволенні повернутися в Шрі-Ланку ще раз!  

Короткі відомості:
Площа: 65 тис. кв. км
Столиця: Шрі-Джаяварденепура-Коте
Населення: 18,3 млн. чоловік
Державний устрій: Демократична Соціалістична Республіка
Мова: сингальська, тамільська
Релігія: буддизм (72%), індуїзм, християнство, іслам
Часовий пояс: час випереджає київське на 2,5 години
Сезон: жовтень - травень
Валюта: національною грошовою одиницею є ланкійська рупія
Приблизний курс: 1 USD = 100 Rs
Віза: для громадян України від 01.01.2012 необхідна віза 20-25 $  Розташування:
Острівна держава розташ
оване в Індійському океані недалеко від південного узбережжя Індії, в 800 кілометрах від Екватора і розташовує всіма багатствами тропічних островів.

Шрі-Ланка в перекладі з санскриту «Благословенна земля» - одна з найдавніших країн світу.

Клімат:

тропічний мусонний - теплий і вологий. Середньорічна температура становить +27 +30 º С, а в гірських районах може опускатися до +15 +20 º С. Температура води в Індійському океані
близько +27 º С. На клімат острова впливають два мусону - північно-східний і південно-західний, приносять дощі і викликають шторм в океані. Сезонні погодні зміни, пов'язані з мусонами, не різання. Дощі випадають в основному вночі. Для південно-західного узбережжя Шрі-Ланка, сухий сезон з жовтня по квітень, для північно-східного узбережжя з березня по листопад. Тому цей напрям стає популярним протягом усього року.  

Що примітно для українських туристів - безвізовий режим в'їзду в країну, якщо поїздка в туристичних цілях, також це актуально для громадян Росії, Білорусії та Молдови. При цьому туристи можуть перебувати в країні не більше 30 днів. З 01.01.2012 вводиться візовий режим для громадян України. Візу необхідно буде купувати заздалегідь за 50USD або ж віз
у можна буде придбати при в'їзді в країну за 75 USD.  

Віза:
З 01.01.2012 вводиться візовий режим. Для в'їзду в Шрі-Ланку необхідно отримати електронний дозвіл на в'їзд в країну «Electronic Travel Authorization-ETA».

Громадяни 78 країн, включаючи Україну, Російську федерацію і країни СНД, мають сплатити відповідний збір, щоб отримати електронний дозвіл на в'їзд (ETA), якщо вони прибули в країну з метою туризму, медичного обслуговування, спорту, культурних заходів, відвідування бізнес конференцій, програм навчання, семінарів і подати документи через веб-сайт: www.eta.gov.lk. З часом загальна інформація на сайті буде переведена на 9 мов для зручності заявників, але тим не менш заявка повинна бути лише англійською мовою.

Паспорт повинен бути дійсний не менше 6 місяців з дити виїзду з Шрі-Ланки.
Заявник буде повідомлений про надання ЕТА по електронній пошті.

З 01.01.2012 за оформлення в системі ЕТА стягуватиметься збір 20 $ за особу, для дітей до 12 років - безкоштовно. Для транзитних туристів - безкоштовно, при пред'явленні авіаквитків.
Якщо туристи заздалегідь не пройшли реєстрацію ЕТА, то вони зможуть зробити це в аеропорту по прильоту, при цьому буде стягуватися збір 25 $ за особу, для дітей до 12 років - безкоштовно.


Умовно курорти можна розділити на:
Курорти західного узбережжя: Негомбо і Маравілла - одні з найстаріших курортів Шрі-Ланки, де розташовані готелі середнього рівня, максимально близько до аеропорту, але море тут не дуже чисте. Негомбо славиться своїми дорогоцінними каменями.
Курорти південно-західного узбережжя - Віддав, Калутара, Берувела, Бентота - готелі будь-якого рівня, дуже гарні широкі пляжі, всі готелі близько до міської інфраструктури. Берувелла - це рибальське село, багато рибних ресторанів. Бентота - дуже романтичне місце між гирлом річки і океаном, дуже популярний курорт серед наших туристів. Калутара - славиться своїми спортивними клубами (всі можливі водні види спорту - віндсерфінг, бо
дісерфінг, підводне плавання).
Курорти південного у
збережжя: Хіккадува, Галі, Велігама - розташовані далі від аеропорту. Хіккадува - один з найбільш розвинених курортів, є дискотека, дуже красиві корали, дуже популярний серед західних туристів. Галі - третій за величиною місто, багато готелів хорошого рівня, дуже спокійний курорт, є голландський форт, який зберігся і донині.
Курорт північно-східного узбережжя - Трінкомале - шикарний пляж з білосніжним піском (як на Мальдівах), але практично немає інфраструктури і хороших готелів, знаходиться дуже далеко від аеропорту, сезон з травня по вересень.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit