Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258


Турецький курорт Белек - один з наймолодших у всій країні. Але, незважаючи на свою коротку історію, місто вже встиг завоювати славу у багатьох туристів.

Регіон Белек, розташований в 30 км на південний схід від Анталії. Початок розвитку інфраструктури туризму та відпочинку почалося в 1984 році, перетворивши маленьке місто Белек в один з найвідоміших світових курортних центрів.

З району Белек починається рівнинний пейзаж з далеким гірським ландшафтом. Його відмінна риса - соснові гаї, дивовижні піщані пляжі, сучасні готелі перевершують один одного по красі і комфортабельності. В районі Белек розташовані в основному 5-ти зіркові готелі та клуби.

Белек - це м'який субтропічний клімат і тепле море. Влітку в Белек прагнуть численні туристи з різних країн світу, а взимку приїздять відомі спортивні колективи для відпочинку, оздоровлення та підготовки до змагань.

Недалеко від нього розташований Національний парк, що займає площу близько 500 га. Це чудовий кипарисовий і евкаліптовий ліс, є також фісташкові дерева, багато інших видів флори і фауни - 574 виду ендемічних рослин, 109 видів птахів, на території розмножуються гігантські черепахи каретта-каретта. У заповіднику є можливість для занять скельним альпінізмом, але найбільш популярний серед відпочиваючих рафтинг - спуск на човнах по гірській річці. Вражень від рафтингу не менше, ніж від туру на джипах по гірських дорогах.

Белек є відмінним місцем для проведення екскурсій і поїздок. Поблизу знаходяться руїни античного міста Перзі, який вважається другим за важливістю історичним містом після Ефеса, величний амфітеатр Аспендус та архітектурний пам'ятник Сєлгу, які залучають сюди щороку мільйони туристів зі всього світу. Белек це визнаний світовий гольф-центр. У 1994 році в районі Белек був відкритий Національний Гольф Клуб. Тут є спеціально обладнані поля для гри в гольф, інструктори для навчання і все необхідне для справжніх цінителів і любителів цієї класичної англійської гри. Тут створені чудові умови для тренувань, як у закритих спортивних залах, так і великої лісовій зоні.

І, звичайно ж, не можна забувати про кілометрах нескінченних пляжів, теплому морі і яскравому сонці, які залучають в Белек сотні туристів з різних куточків світу. Белек - один з курортів Турецької Рів'єри, який однаково популярний серед любителів водних видів спорту, гольфу, а також бажаючих позагоряти на його нескінченних золотавих пляжах, за свою чистоту удостоєних європейського Блакитного Прапора, і скупатися в кристальних водах блакитного моря.


Заходьте на Вікіпедію!

Белек
Карта Белеку

Белек
Готель Adam & Eva Hotel 5*
категорія Де-Люкс

Белек
Пляж, захід, Белек

Белек
Papillon Belvil , 5*

Белек
Calista Luxury Resort, 5*

Белек
Гольфове поле, Белек

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit