Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0


Розташований на мальовничому зеленому півострові в Середземному морі, древнє місто Сіде вважається одним з головних туристичних центрів Туреччини. Курорт розташований в 75 км від аеропорту в Анталії. З давньогрецького "Сіде" переводиться як "гранат" - символ родючості. 

Історія міста бере свій початок в 7 столітті до н.е. Багато завойовники звертали увагу на вигідне географічне положення і родючу землю Сіде, місто періодично міняв своїх господарів, культура яких залишила свій відбиток і до наших днів. З II століття н.е. в Сіде наступає період римського панування і місто стає центром культури і мистецтва. Сучасне місто Сіде перетворився на квітучий порт з населенням 60 тис. чоловік, де збереглася велика кількість унікальних пам'ятників античної культури. 

Сіде - унікальний музей під відкритим небом, тут все дихає історією, нагадує про велич минулого: відреставрований античний театр, вміщав до 20000 глядачів, вражаючі міські вор
ота римської епохи, статуя імператора Веспасіана, храми Аполлона і Афіни, Фортуни, Агора - колишній невільничий ринок , фонтан, термальні джерела, Некрополь, Римська баня, перетворена на музей, Акведук і багато іншого. Сіде - це історія на тлі пляжів, моря, екзотичної рослинності і сучасного комфорту. 

Область Сіде, з усіх боків оточена піщаними пляжами, включає наступні курортні центри: Кізілагач, Кумка, Манавгат, Соргун, Тітреенгель, Чолакли, які пропонують своїм гостям можливості для повноцінного відпочинку і по-своєму прекрасні.
Сьогодні місто Сіде пропонує не тільки найцікавіші пам'ятки, а й комфортабельні готелі, піщані пляжі, ресторани, бари, кафе, дискотеки і навіть казино, розташовані вздовж узбережжя. Тут хороший повітря, неглибокі прибережні води і безліч ди
тячих розваг. Курортний сезон в Сіде триває майже цілий рік і тепле, ніжне сонце прогріває море й прибережний пісок, що дозволяє в повній мірі насолоджуватися морськими і сонячними ваннами, сприяючи бажанням відпочиваючих.
Туристична інфраструктура курорту прекрасно розвинена, тут є все для того, щоб приємний і захоплюючий відпочинок в Сіде запам'ятався вам надовго.


Заходьте на Вікіпедію!

Сіде
Карта Сіде

Сіде Сіде
Храм Аполлона і Афіни, Сіде

Сіде
Археологічний музей - Зал гробниці

Сіде
Стародавні ворота, вхід в Сіде (Великий ворота)

Сіде
Літній театр у Сіде

Сіде
Сіде

Сіде
Порт в Сіде

Сіде
Захід сонця, пляж, Сіде

Сіде Сіде
Водоспад Манавгад

Сіде Сіде
Пляж в Сіде

Сіде
Коктель

Сіде
Нічне життя, Сіде

Сіде
Анімація, вечірнє шоу

Сіде
Нічне життя, Сіде

Сіде
Байсейн в готелі

Сіде
Парапланеризм, Сіде

Сіде
Морські прогулки на яхтах

Сіде
Сніданок

Сіде
Шведський стіл

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
warmFrele
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit