Львов - Стрий - Калуш - Івано-Франковск - Коломия - Чернівці- Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Св. Костянтин і Єлена - Варна - Обзор - Єленіте - Св. Влас - Сонячний берег - Несебр - Поморіє - Львів
ЛЬВІВ-ПОМОРІЄ-ЛЬВІВ
Маршрут:Львів, Стрий, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці, Балчік, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Костянтин та Єлена, Варна, Обзор, Єленіте, Св. Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморіє, Львів
Графік виїздів в Болгарію
Місяць
Виїзд з України
Виїзд з Болгарії
Червень
Щоденно
Щоденно
Липень
Щоденно
Щоденно
Серпень
Щоденно
Щоденно
Вересень
01,02,03,04,06,07,09
01,02,03,04,05,07,08,10,11
Розклад руху автобуса
Час відправлення з України
Місце посадки/висадки пасажирів
Час прибуття в Україну
07:00
Львів з/д вокзал
17:00
08:15
Стрий – заправка «ОККО»
15:15
09:40
Долина - «Кільце»
14:35
10:15
Калуш – заправка «WOG»
14:00
11:15
Івано-Франківськ - «Космос »
13:15
12:00
Коломия - кафе «Зруб»
11:45
12:30
Снятин - «Площа біля ратуші»
11:00
13:30
Чернівці - вул. Гагаріна 29, заправка WOG, район з/д вокзалу
09:00
Час прибуття в Болгарію
Місце посадки/висадки пасажирів
Час відправлення з Болгарії
Переїзд по Румунії
05:00
КПП ДУРАНКУЛАК
20:30
05:30
Балчік - (АЗС Лафі на кільці)
19:45
05:50
Албена - (при в’їзді на курорт)
19:30
06:00
Кранево - (ресторан «Бочка»)
19:15
06:10
Золоті піски - (готель «Горизонт»)
19:00
06:20
Св.Костянтин та Єлена - (готель «Казино»автобусна зупинка "Ботанічний сад")
18:45
06:30
Варна - (пл.Св.Марії Луції )
18:30
07:15
Бяла – (заправка)
18:00
07:35
Обзор - (АЗС Лукойл на виїзді зміста)
17:45
09:00
Єлените - (вхід на курорт)
17:00
09:05
Св.Влас - (Заправка, готель «Джулія»)
16:50
09:15
Сонячний берег - (готель Хелена Резорт)
16:40
09:25
Сонячний берег (готель «Ріва»)
16:30
09:35
Сонячний берег (готель «Кубань» центр)
16:20
09:40
Сонячний берег (готель «Котва»)
16:10
09:50
Несебр (готель «Феста Панорама»)
16:00
09:55
Равда (Центральна площа)
15:55
10:05
Ахелой(ресторан Біле і Чорне)
15:45
10:30
Поморіє (площа «Старого пансіонату» вул. Солна 86)
15:30
Стоимость проезда
Дата
Взрослый
Дети до 13.99 лет
Студенты до 21 года (стационар)
Пенсионеры
01.06 - 10.09
55 €
для замовлення проїзду в обидві сторони оберіть- * Тільки переліт
Автобуси обладнані кондиціонерами, Wi-Fi , аудіо, відео системами, туалетами. Автобусы супроводжують керівники групи. Орієнтовний час в дорозі - 24 години. На території Румунії передбачена зупинка на обід. Передбачені зупинки кожні 3-4 години. Важливо! Ви можете замовити у нас лише проїзд, лише проживання, повний пакет: проїзд + проживання! Всі готелі в онлайн пошуці туру!