Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0


Святий Влас - швидко розвивається курортний селище, яке ділять 2 км від розташованого на південь Сонячного берега і 10 км від міста Несебр. 

Городище на цьому місці було засновано у ІІ ст. древніми фракійцями. Тоді воно називалося Лариса, і лише в XIV століття було перейменовано на Святий Влас, який є покровителем торговців, тваринників, а також цілителем. 

Іменем святого колись називався монастир, що діє в XIV-XVIII століттях, який не раз руйнували і підпалювали пірати. Святого Власія як священномученика шанують як католицька, так і восточноправославная церкви. 

В околицях цього одного з найстаріших населених місць в рамках муніципалітету Несебр колись існували ще 4 обителі. Всі вони були знищені в XVIII столітті, але їх руїни все ще видно в тих місцях. 

У 2007 р. в Святий Влас братами Динев була відкрита найбільша в країні яхтова пристань на 300 стоянок "Марина Динев". 

Пляж на цьому курорті повернутий прямо на південь, пісок на ньому дрібний і золотистий. Для всієї місцевості характерно унікальне поєднання чистого гірського повітря, морського клімату і гарної природи. Це улюблене місце відпочинку багатьох болгар та іноземців. 

Народне гуляння в Святому Власі проводиться 2 травня, в день Святого Афанасія літнього. 

Міжнародні вітрильна регата "Св. Влас "проводиться в акваторії Несебрского затоки 18, 19 і 20 липня. Організатор змагання муніципальний Морський клуб "Несебр 2000". А у регати "Св. Влас "вже п'ятирічна історія.Св. Влас


Св. Влас


Св. Влас

Св. Влас

Св. Влас


Св. Влас

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit