Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Звідки Ви дізнались про нашу фірму?
Всього відповідей: 258

… Италия, отчизна вдохновенья!
Придет тот час, когда удастся мне
Любить тебя с восторгом наслажденья,
Как я люблю твой образ в светлом сне...

В Італію на хвилинку!

Угорщина Італія

Грудень
18СПО
Січень
3P
Лютий
12
Березень
5, 26
Квітень
9, 30М
Травень
7*
Червень
11, 25
Липень
16*
Серпень
20**
Вересень
17*
Жовтень
22
Листопад
12

Львів – Чоп – Егер – Будапешт – Верона – Рим – Будапешт – Чоп – Львів

День 1.
ВІВТОРОК.
Львів.
– 8.30 – Виїзд зі Львова (від вокзалу), о 14.00 – з Чопу. Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.


День 2.
СРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю.

– 8.30 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
– 13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
21.00 Нічний переїзд у Верону.


День 3.
ЧЕТВЕР.
Прибуття в Італію – чарівну, темпераментну, вишукану та фантастично гарну.
В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва, які потім дарували світу свої безсмертні шедеври.
– 8.30 – Пішохідна екскурсія «Верона – столиця закоханих». Суворі міські мури надійно охороняють легенду про Ромео та Джульєтту, котра перетворила Верону на одне з найбільш романтичних міст світу. Під час оглядової екскурсії ми побуваємо у фортеці середньовічних правителів Скаліджерів, побачимо старий міст Пьєтра, ворота Леоні та Борсарі, славетну Арену, де в часи Римської імперії проходили бої гладіаторів, а в наш час розігруються масштабні оперні спектаклі. Тут приголомшливої краси будинки, палаци та храми, прекрасні скульптури та дивовижні фрески. Але туристи різних вікових категорій перш за все спішать відвідати маленьке подвір’я. Саме тут знаходиться «балкон Джульєтти», з якого юна та приваблива дівчина колись клялася у вічній любові своєму Ромео…
У вільний час рекомендуємо відвідати:
«Італійський Диснейленд – Гардаленд» (вхідний квиток – 43 євро). Це найбільш відомий в Італії парк розваг, де різноманітні атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проходять балети на льоду, яскраві лицарські турніри, бої піратських вітрильників… На нас чекають американські горки, таємниці пірамід майя, підземні річки, замок чарівника Мерліна та багато іншого…
17.30 – Переїзд територією Італії. Поселення у готелі. Ночівля.


День 4.
П'ЯТНИЦЯ.
Сніданок. Виселення з готелю.
– 11.00 – Оглядова екскурсія «Рим – велике та вічне місто» (пересування Римом виключно громадським транспортом). Рим – перше кохання людства та перша супердержава планети. Рим – єдиний з тисяч існуючих на Землі міст, що отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися… А почнемо ми нашу екскурсію з огляду пам’яток античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, пройдемося по бруківці, що пам’ятає ще ходу самого Юлія Цезаря, почуємо старовинні легенди та правдиві свідчення про відомих імператорів та їх оточення. Тут кожний куточок, кожний будинок, кожний камінець мають свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: Пантеон, римській Форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій, а також головний символ Риму – Колізей. Це «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності. Римляни казали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим»! А вони вміли будувати на тисячоліття…
У вільний час рекомендуємо:
14.00 – Екскурсія у Собор Святого Петра та Музеї Ватикану (36/30 євро). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс з численними залами та кімнатами, що переходять одна в іншу. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але найяскравішою перлиною цих скарбів світового мистецтва безперечно є Сікстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найвеличнішого живописця усіх часів та народів. Захват викликає не тільки чудесна краса фресок, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.
20.00 – Нічний переїзд у Будапешт.


День 5.
СУБОТА
Переїзд територією Угорщини. Прибуття у Будапешт. Поселення у готель. Вільний час (пересування містом громадським транспортом).
20.00 – Програма «Шарм нічного міста» (30/18 євро). Рекомендуємо вам провести вільний час у найулюбленішому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо та фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт чепурний та святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, але й просто погуляти, зустрітися з друзями та помилуватися краєвидом на Будайську фортецю. Вечором, коли запалюються численні вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон та пам’ятник єпископу Гелерту. Відчуйте – ви у Будапешті! І на завершення програми – прогулянка «В світлі тисячі вогнів» на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.


День 6.
НЕДІЛЯ.
Сніданок. Виселення з готелю.
Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Чоп о 18.30, у Львів – о 23.00.

Вартість туру при оплаті замовлення:

Standart
Дорослі:
Діти до
12 років
 Більше 8 тижнів
 260 €
 230 €
 Більше 6 тижнів
 268 €
 238 €
 Менше 6 тижнів
 280 €
 250 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* - Сезонна доплата + 16 €
** - Сезонна доплата + 18 €
НГ-Новорічні свята
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р - Різдвяні свята (зміни програми, тарифів і вартості туру)
SPO - Спецпропозиція (зміни програми, тарифів і вартості туру). 

Різдвяні свята:

Вартість туру
при оплаті замовлення:
Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 До 01.11
 268 €
 238 €
 До 11.11
 280 €
 250 €
 Після 11.11
 288 €
 258 €

Травневі свята:

Вартість туру
при оплаті замовлення:
Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 До 01.01
 268 €
 238 €
 До 31.01
 280 €
 250 €
 ПІсля 31.01
 300 €
 270 €

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і «угорський гуляш» в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає
 
• рекомендовані програми
• консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційну форму. 
1 крок. Агент (Те агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
2 крок. Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
3 крок. Вам необхідно отримати аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Туристу самостійно або з допомогою Агента, зайти на наш сайт по посиланню і заповнити «Запит на отримання анкети".
4 крок. Очікуєте. У протягом трьох (3) робочих днів від Оператора Агент отримуєте готову аплікаційну форму для заповнення / підпису.
5 крок. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом або самостійно, перевіряєте аплікаційну форму.
6 крок. Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.

Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматись не будуть. Просимо Вас виконувати порядок покроково по оформленню Візової Анкети - це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

ВАЖЛИВО
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата - 60 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit