Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0
«ШАРМ ФРАНЦІЇ»
Тур тривалістю 8 днів.


День 1. 12.08.12
07:30 - Збір туристів. 08:00- виїзд з залізничного вокзалу м. Коломиї.
Переїзд до Чехії. Прибуття у Прагу. Поселення у готель. Ночівля.
  
День 2. 13.08.12

Сніданок. Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага»: Ви прогуляєтеся "Старим містом". Його чарівними вуличками і історичним площами. Дізнаєтеся історію пам'яток, побачите найвідоміші місця Праги- Карлів міст, Карлова вулиця, Староміська площа, Малостранська площа, Вацлавська площа…
ФАКУЛЬТАТИВНО у вільний час:
«Королівське місто Градчани і Празький Град» (15€). Празький Град - одна з найбільших фортець в світі, є історичним серцем Праги. Страговський монастир – Лорета - Градчанська площа – Празький Град. Під час цієї екскурсії ви познайомитеся з лівобережною Прагою. Лорета – місце християнського паломництва, здивує Вас скарбницею з безцінною діамантовою дароносицею. Кульмінацією екскурсії будуть відвідини Празького Граду, резиденції чеських правителів. Тут ви побачите кафедральний собор Святого Віта (XIV ст.), королівський палац і базиліку Святого Георгія, відкриєте таємниці Золотої вулички, на якій жили і творили алхіміки.
Круїз по річці Влтаві на 2 години (20/15€). «Бехеровка», дітям сік, закуски - шведський стіл.
Повернення в готель. Ночівля.

Тури до Франції з Коломиї
   
День 3. 14.08.12
07:00 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в друге за величиною місто Баварії -Нюрнберг. Оглядова екскурсія імперським містом: найзнаменитіша Ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, Храми-Близнюки, п'ятикілометрова замкова стіна, замок Кайзербург…. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.
Виїзд з Нюрнбергу. Переїзд у Париж, місто, яке манить людей зі всіх куточків планети...
Поселення в готель. Ночівля.

 Тури до Франції з Коломиї
   
День 4. 15.08.12
07:00 Сніданок.  Оглядова автобусна екскурсія "Знайомтесь - це Париж !!!".
Місто зустрічає Вас, радісно розкривши обійми: особлива атмосфера незабутньої романтики, яка витає у повітрі, робить зустріч ще більш бажаною... Ейфелева вежа, яка мерехтить вогнями, Тріумфальна арка, що розповість про життя Наполеона, Єлисейські поля. Гранд Опера -краса і гордість Парижу..
ФАКУЛЬТАТИВНО у вільний час:
Версаль (35/25€). Версаль - найгарніша королівська резиденція світу, була побудована для Короля-Сонце Людовіка XIV. До складу Версаля входить палац та  чудовий парк з фонтанами з мармуру і бронзи, позолоченими статуями і вигадливо підстриженими деревами та кущами. Після того, як Версаль з’явився на світ, він став зразком для побудови палаців у всій Європі!!!
Підйом на Монпарнас, панорама міста з висоти пташиного польоту(вх.кв. ~12 €).
Ейфелева вежа (15 €)
Прогулянка вечірньою Сеною (15 €)
Повернення в готель. Ночівля.

Тури до Франції з Коломиї Тури до Франції з Коломиї
   
 День 5. 16.08.12
 Сніданок.
ФАКУЛЬТАТИВНО у вільний час:
«Колиска Парижу...» (20/15€). по острову Сіте та Латинських кварталах. Саме на острові Сіте оселилися перші люди на території Парижу. Саме там височіє головна святиня Франції – собор Нотр-Дам-де-Парі... Екскурсія Латинським кварталом  ознайомить Вас із місцями, що описав Олександр Дюма, університетом Сорбонна та Люксембурзьким садом...
«Усі скарби світу- Лувр» (30€)Разом з екскурсоводом Ви опинитесь в найбагатшому музеї світу. Доведено, що зупиняючись біля кожного експонату в Луврі, потрібно витратити місяць!!! Тут можна годинами милуватися творами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська...
«Монмартр-богемний Олімп» (20/15€).Ми перенесемося на найвідоміший пагорб у Парижі, місце, що оповите легендами... Вершину Монмартру вінчає Базиліка СакреКер, що являється однією із головних французьких святинь. Саме тут можна придбати маленьку часточку Парижу, адже на Монмартрі пропонують свої твори більшість паризьких митців.
Дійснейленд (60/55€) - казкова країна Діснею, де світ дитячих фантазій перетворюється на реальність - безліч атракціонів (політ з гармати на місяць, карибські пірати, острів Робінзона Крузо, будинок з привидами).
Повернення в готель. Ночівля.
   
  Тури до Франції з Коломиї

День 6. 17.08.12
Сніданок. Виселення з готелю.  Виїзд з Парижу.
Переїзд до Люксембуру. Це гарне, акуратне і жваве місто. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Площа Гійома, Площа Парадів …
Переїзд у Прагу. Поселення у готель. Ночівля.

Тури до Франції з Коломиї Тури до Франції з Коломиї
       
День 7. 18.08.12
Сніданок. Виселення з готелю. 
Переїзд до Німеччини. Приїзд у столицю німецької Саксонії – Дрезден.
Екскурсія по історичному центру. Його називають «Флоренцією на Ельбі», Дрезден був протягом сторіч столицею курфюрстів і королів Саксонії. Місто славиться багатою архітектурою і знаменитими колекціями творів мистецтва. У ході екскурсії Ви познайомитеся з такими пам'ятками як Опера Земпера, Цвінгер, Євангельська Фрауенкірхе, Королівський палац - резиденція, Хофкірхе.
Факультативно:
«Дрезденська картинна галерея» (вх.кв.15€, екскурсія з гідом), де зберігаються «Сикстинська мадонна» Рафаеля, зібрання полотен Рембрандта, малих голандців, італійців.
 Для всіх любителів шопінгу пропонуємо відвідати торговий центр  "Altmarkt-Galerie"
17:00 Виїзд на Україну

Тури до Франції з Коломиї
     
День 8. 19.08.12
Ранковий приїзд до Коломиї.

 


ДоросліДіти
(до 12 років на додатковому місці)
Вартість туру   440 €   420 €

До вартості туру входить:
• переїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі 2, 3*
 • сніданки згідно програми
• екскурсійне обслуговування
• супровід керівника групи по всьому маршруту
Додатково оплачується:
• Факультативні програми- вхідні квитки
• страхування 30/15 грн
• консульський збір 40€                                                                                                                           (Діти, студенти та пенсіонери 15€).


  Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 4 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої  ...
 Важливо! Обов'язкові умови по резервації туру:
1. Оплата туру. Оплата КЗ відбувається разом із подачею документів. У випадку відмови у візі - КЗ не повертається
2. Турист несе фінансову відповідальність за пошкоджене майно в автобусі та готелі.
3. На час поїздки паспорти туристів знаходяться у них на руках. У разі відсутності туриста після завершення програми туру в цілому туроператор зобов'язаний повідомити про даний факт міграційну службу країни перебування.
4. Місця в автобусі визначаються по мірі поступлення заявок. Місце вказується виключно в інфолисті. За 3 дні до виїзду інфолист відправляється на e-mail замовника, який вказаний у бланку резервації.
5. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
9. Туроператор "Галицькі подорожі" має право змінювати програму туру без зменшення обсягу екскурсій.
10. Туроператор "Галицькі подорожі"  не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також корки на дорогах та погодні умови, якщо це впливає на програму туру

Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit