Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0


Міста / Курорти в Туреччині

Приліт в аеропорт Анталія:

Приліт в аеропорт Даламан:

  •  Мармарис
  •  Фетхіє 
Приліт в аеропорт Бодрум:

  •  Бодрум


Приліт в аеропорт Бургаса:

  •  Улудаг

Приліт в аеропорт Стамбул:

  •  Стамбул

Який регіон саме для вас?

Анталія - ​​великий швидко розвивається місто, що володіє розвиненою інфраструктурою розваг та цікавою історією. Умовно місто можна поділити на три частини. Центральна частина ("старе місто" Калєїчи) коштує на стрімчастому скельному виступі. Пляжу як такого немає, на вході в море зустрічаються великі камені з гострими краями і дуже глибоко. Ліворуч і праворуч від старого горда розташовуються пляжні смуги і набережні. Набережна Коньялти (на заході від Анталії, в сторону Кемера) - пляж з великої білої гальки, пляж Лара (на сході в сторону Белека) - пісок і дрібна галька. Інфраструктура: На найвідомішої вулиці Анталії - місцевому "Бродвеї" - Ішікларе (вулиці "не згасають вогнів") і Пальмовому Бульварі все ніч працюють ресторанчики, кафе і всілякі магазини. Основні дискотеки Анталії розташовані в "старому місті" (наприклад, клуб "ALLY" і "CLUB 29). Так само дискотеки відкриті при великих готелях" OLYMPOS "," ARES ". У місті є дельфінарій, 2 великих аквапарку - DEDEMAN і AQUALAND, лун
а-парк і великі торгові центри та магазини. В Анталії також є амфітеатр просто неба, де регулярно проводяться концерти і різні шоу, стадіон, музеї.

Кунду / Аксу - новий курорт в 20-ти км від Анталії в сторону Белека. Це абсолютно нова туристична зона, забудовується самими фешенебельними готелями. Пологий вхід в море з широким піщаним пляжем. Інфраструктура біля готелів поки розвинена слабо. Але всі готелі мають упорядкованою територією, власними аквапарками з першокласним сервісом.

Белек - на узбережжі цього регіону всі готелі 5 * або HV-1, що мають весь спектр послуг готелів цього рівня. Місцевість рівна, пряма лінія узбережжя, гір немає. Скрізь можна зустріти соснові і евкаліптові ліси. Ця місцевість вважається наболее екологічно чистою. Вхід в море плавний з широкою пляжної смугою, глибина наростає поступово. Сам селище не представляє собою великого інтересу ні з історичної, ні з "споживчого" точок зору. Хороших магазинів і дискотек в Белеку немає, але дискотеки і ресторани обов'язково будуть на території готелю. В районі Белека знаходяться 4 гольф-клубу, що відповідають найвищим міжнародним стандартам.

Сіде - Даний регіон здавна славиться своїми широкими піщаними пляжами. У Сіде також можна знайти променад з барами та дискотеками, одна з них OXYD, яка знаходиться в селищі Кумкая. Аланія - Аланія відома своїми знаменитими банановими плантаціями. Невеликі міські готелі можна знайти в межах міста Аланія, а клубні готелі, з традиційно великою територією, але меншої озеленення розкидані по селищам регіону. Аланія - розвинений туристичний центр з безліччю ресторанчиків, кафе дискотек і магазинчиків.

Кемер - цей район складається з дрібних приморських селищ, що перетворилися в невеликі туристичні центри: Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Чамьюва, Текірова та ін Пляжі в Кемері виключно галькові, навіть якщо в деяких готелях на пляжі насипний пісок, то вхід у море все одно залишається гальковим. Самий розвинений в туристичному плані місто цього району - це звичайно, сам Кемер, з його ресторанами, барами та дискотеками (найпопулярніша - AURA), магазинами і навіть аквапарком і невеликим променадом. В інших селищах ви також зможете знайти магазинчики і ресторанчики, але нічого більше. На дискотеки потрібно їхати в Кемер або Анталію.

Анталія
Анталія

Анталія
Каньйон занурення, Каш, Анталія

Анталія
Пляж, Олімпус

Анталія
Захід сонця - Анталія

Анталія
Рифлений мінарет (Йівлі Мінарет)

Анталія Анталія
вул. Коніалті

Анталія
Teleferic взимку, Анталія

Анталія
Рафтинг - Анталія
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2022 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit