Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0

Любов, Париж і голуби…

Німеччина Люксембург Польща Франція Чехія

Вересень
2*, 10, 17, 24
Жовтень
8, 15, 22
Листопад
5, 19
Грудень
3, 10, 28НГ

Ланцут - Берлін - Париж - Нормандія - Люксембург - Прага - Живець

День 1.
ЛЬВІВ
 
Зустріч кожного туриста. 08:30 - переїзд в Польщу.
У залежності від проходження кордону та за наявності часу: відвідування резиденції родини Потоцьких. Ланцутський замок - колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні - (Вх. квитки опл додатково) місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Польщі.

День 2.
БЕРЛІН

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берлін. Оглядова екскурсія «Зізнання Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де старе і нове, сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, а найкрасивіші і найпотаємніші куточки відкриті для нас. Розкішна споруда Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, площа Потсдамер Платц, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живий і невимушений шарм....
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
музей Пергамон - архітектурні шедеври Древнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, залишки стін біблійського Ієрихону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі! (дорослі-25 €, діти до 12 років-15 €).
найбільший зоопарк в Європі і один з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини і милі-премилі маленькі і великі тваринки. Недаремно мешканці столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку» (вх. квитки опл. дод.-12€/6€).
♦ чарівний водний світ - "Центр морського життя": Казкові кімнати, переплетені вигнутими коридорами з прозорими склепіннями, за якими живуть тисячі річкових, озерних і морських мешканців (вх. квитки опл. дод.–15€/10€) 
Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін» (дорослі-15 €, діти до 12 років-10 €). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішої площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, побачимо унікальні водний годинник, що нагадують прилади стародавніх алхіміків, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...  Нічний переїзд в Париж.

День 3. 
ПАРИЖ
Приїзд в місто безмежного захоплення - Париж, місто, про яке неможливо забути… лише раз його відвідавши…
Оглядова екскурсія "Париж – чарівність шарму!”. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо величну Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу... Гранд Оперу - один з найкрасивыших театрів світу... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювалась найвідомішими у світі архітекторами, художниками і скульпторами...
Вільний час. Є можливість відвідати:
♦ світ мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври – "Мистецтво краси - Лувр” (дорослі-35 €, діти до 12 років-30 €) –  один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись работами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…
♦ світ запахів і насолоди - музей Фрагонар. Першою законодавицею мод у парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи пізніше в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей духів - парфумерна фабрика Фрагонар.
щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (15 €). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і в усьому. І це прекрасно!
нас запрошує символ Франції ажурна і неперевершена Ейфелева вежа (вх. квитки опл. додатково).
«Хто не підіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижа!» Екскурсія " Монмартр… від мистецтва до романтики!”(Дорослі-25€, діти до 12 років-20€). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце нарождення геніїв, тут творили видатні люди Парижу. Життя Монмартру продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижу, відображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…
Поселення і ночівля в готелі.

День 4. 
ПАРИЖ

Сніданок. Вільний день в Парижі.
Рекомендуємо екскурсію «Скромна чарівність Нормандії» (дорослі-65€, діти до 12 років-55€): розкішні курорти і устриці, сир «камамбер» і кальвадос, чисте повітря, просякнуте подихом океану, і безліч історій і легенд… «Місто сотні дзвінниць», «місто безстрашної Жанни д'Арк» або «столиця Нормандії» - все це Руан - дивовижний шедевр готики! Мініатюрні і барвисті вулички переносять в середньовіччя і розказують про безстрашні подвиги героїв минулих епох. Далі ми відвідаємо місто моряків і імпрессіоністів - Онфлер, який до сьогодні зберігає природню привабливість, чарівність і скромну красу... Вимощені набережні, потопаючі в зелені лугів на березі протоки Ла-Манш – Довіль, доторкнетесь до істинної елегантності і шику французьких курортів... І на завершення рибальське поселення вікінгів - старовинний Трувиль. Ось вона, прекрасна Нормандія...
Блискучі вогники, стильний інтер'єр, шампанське, що піниться, виблискуючі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французької радості і романтики - кабаре «Мулен Руж» (105€)... відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихаючи, народжує легенди... Ночівля.

День 5.
ЛЮКСЕМБУРГ  
Сніданок. Виселення з готелю.
07:00 - переїзд в Люксембург. Унікальне місто-фортеця запрошує на екскурсію «Маленька казка – Люксембург»: звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичному собору Сен-Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогському палацу і кафедральному собору Нотр - Дам, в якому зберігається ікона Богоматері, покровительки міста. А з оглядового майданчику на краєчку скелі, який називають «Балконом Європи», перед Вами відкриється перехоплюючий подих пейзаж: вкриті лісом Арденські гори, пагорби, скеровані у вись шпилі соборів і церков... Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «Винною долиною Мозеля» (дорослі-40€, діти до 12 років-35€), відомою виноградними плантаціями, Мозельською «винною» рікою, виноробними містечками і численними винними погрібками, в яких виготовляється чудове шипуче вино. Саме там перед нами гостинно відкриє свої двері древній винний погріб, запрошуючи скуштувати цінні сорти ігристого мозельського вина! Нас чекає мандрівка «Слідами древніх римлян»: давньоримське місто Реміх з мальовничими еспланадами.
Повернення в Люксембург. Нічний переїзд в Прагу.

День 6.
ПРАГА
Приїзд в Прагу.
Пішохідна екскурсія "Прага – місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, розкішний храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця.… Всього і не перелічити! Всі ці красоти ми безсумнівно бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…
Рекомендуємо захоплюючу подорож з обідом і екскурсією на кораблику по Влтаві (дорослі-25€, діти до 12 років-20€). 
Запрошуємо на екскурсію "Празьке пиво" (дорослі 25 євро/діти до 12 років без дегустації 5 євро). З давніх давен пиво для чехів стало таким традиційним і улюбленим напоєм. В Чехії пивовар – важлива персона, без нього не обійтись, як і без лікаря, пекаря чи священника! Національна гордість, «пивичко» – сьогодні нараховує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого чи різаного пива. 
Переїзд до Польщі. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 7.
ЛЬВІВ 

Сніданок. Виселення з готелю. При наявності часу відвідування батьківщини польського пива м. Живець. Тут знаходиться один з найсучасніших не тільки в Польщі, але й у Європі завод з виробництва пива. Пиво «Живець» неодноразово отримувало призи на всіляких ярмарках і спеціалізованих виставках у всьому світі. Нас чекає екскурсія по музею пива з дегустацією (вх. квитки опл. Доп.) ...
Повернення в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно о 23:00 -24:00.

 Вартість туру при оплаті:
Дорослі
Діти до 12 років:
 За 7 тижнів
275 €
235 €
 За 6 тижнів
285 €
245 €
 За 5 тижнів
295 €
255 €
 Менше 5 тижнів
305 €
265 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* сезонна доплата 5 євро;
**сезонна доплата 15 євро;
НГ- Новорічні свята 28.12 н.р. (Зміни програми, тарифів і вартості туру).  


Вартість включає
• зустріч представником компанії;
• проїзд по марштуру автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• проживання на території Франції по маршруту в готелі 2* зі сніданками.
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страхування (групове);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту; 

Вартість не включає
 
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
консульський збір - 35€ (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму) КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНС. ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

ВАЖЛИВО

Доплата за одномісне розміщення + 70 євро / тур.
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточнювати!
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
Документи приймаються від 60 до 20 днів до виїзду.
Під час туру ПАСПОРТИ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА РУКАХ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! 
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА, у спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).

• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрілях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобуса.
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 

Просимо Вас ознайомитись з основними правилами і корисними порадами тут!

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit