Меню сайту
Коломия Туристична
Новини
Наше опитування
Чим зручно замовляти тури он-лайн?
Всього відповідей: 0

... Про неї пишуть вірші, співають пісні та ходять легенди, її знають і люблять! А ми – пропонуємо…

Справжня Угорщина + Відень!

Австрія Угорщина Словенія 
Листопад
1, 15, 29
Грудень
6, 13, 30НГ
Січень
3P, 10, 24
Лютий
11СП, 21
Березень
6СП, 20, 27
Квітень
3, 10, 17, 24, 28М, 29М
Травень
2М, 8*, 15, 29

 Будапешт (3 ночі) – Сентендре – Хевіз – Відень – Егер

День 1 
Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію... 
19:30 – Збір групи на з/д вокзалі. 20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину.

День 2 
Прибуття в Будапешт. Вранці відвідування термальних купалень графа Сечені (12€).
10:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда и величний Пешт – це "Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Найкрасивіша площа Европи – площа Героїв, парк Варошлігет и замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де венчаються всі королевскі сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і… власне Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент… У вільний час рекомендуємо:
«Казкове місто Сентендре» (дорослі - 20 €, діти до 12 років - 15 €) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
Розміщення в готелі.
20:00 - Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (дорослі - 25 €, діти до 12 років - 15 €). Ночівля в готелі.

День 3 
Сніданок. Вільний день в Будапешті. Для всіх бажаючих рекомендуємо на вибір:
«Тихань-Кестхей-Хевіз» (дорослі-45 €, діти до 12 років-35 €). Переїзд на півострів Тихань-елегантний туристичний центр з його заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев'яними фігурами, і пагорбом, який носить незвичну назву - Ехо ... Кажуть, якщо голосно і виразно крикнути з пагорба своє заповітне бажання, то воно неодмінно збудеться!. .. Продовження екскурсії в місті Кестхей - огляд палацо-паркового ансамблю сім'ї Фештетич. А далі - одне із чудес Угорщини - "купання в кратері вулкану» - озеро Хевіз. Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку, не опускається нижче 26 º С. Сюди їдуть відпочити, підлікуватися і просто скупатися ... (в літній період - купання на озері Балатон).
«Братислава чекає гостей» (дорослі-45 €, діти до 12 років-35 €) і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста ... Старовинні вулички, надійна архітектура палаців і фортець, тиша парків і повноводний Дунай ... Ласкаво просимо в Братиславу, де традиції хорошої їжі і прекрасного вина збереглися з незапам'ятних часів!
21:00 -. Вечірня програма "У світлі тисячі вогнів" з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (дорослі-20 €, діти до 12 років-15 €) Ночівля в готелі.

День 4 
Сніданок. 08:00 - Для всіх бажаючих – поїздка в «Відень – столицю Габсбургів» (дорослі - 50€, діти до 12 років - 40€). Відень, місто музики і великих композиторів, місто чарівне і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір:
«Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці! 
«Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 25€). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. 
19:00 – Виїзд з Відня в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю.
Невеликий переїзд - і ми вже на Півночі Угорщини. Нас чекають термальні чудеса Угорщини, "Угорський Памуккале" - місто Егерсалок! І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості - відвідування Велнес-Комплекса (10 €)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, екскулюзивні сауни, приємні і ніжні ванни...
15:00 - Оглядова екскурсія "Егер - скринька коштовностей". Ми познайомимось з одним із найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як "місто-патріот", адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо здійснив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу! А ще Егер - центр виноробного регіону: найвідоміше з вин - "Бичача Кров", а найприємніше - "Егерська Дівчина". Одже, після екскурсії запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!!
19:00 - Повернення на Україну.

День 6
Прибуття в Чоп приблизно в 03:00
Прибуття до Львова приблизно в 08:00. Вільний час

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 Більше 8 тижнів
 110 €
 90 €
 Більше 6 тижнів
 120 €
 100 €
 Менше 6 тижнів
 130 €
 110 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* - Сезонна доплата + 5 €
** - Сезонна доплата + 10 €
М-Травневі свята 28,04 М 29,04 М 02,05 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 30,12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість Різдвяної програми (виїзди 3.01):

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 до 31/10
130 €
 110 €
 до 11/11
140 €
 120 €
 после 11/11
160 €
 140 €

ШТРАФНІ САНКЦІЇ: 
• При відмові від туру до 10.10. 2011 штраф - 30 € на людину.
• При відмові від туру до від 10/11/11 10/11/11 до року штраф - 70 € на людину.
• При відмові від туру з 10/11/11 01/12/11 до штраф - 70% вартості туру.
• При відмові від туру від 02.12.2011 чи пізніше штраф - 100% вартості туру.
• Консульський збір НЕ повертається після подачі документів.

ВАЖЛИВО!!!
Документи на Різдвяні тури приймаються до 12/04/2011 року

Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі (Угорщина), сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• дегустація вин в Долині Красунь 
• супровід керівника групи, страхування
• !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт 

Вартість не включає
 
• рекомендовані програми і вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
За одномісне розміщення передбачена доплата – 45 €
ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб.
Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови 

Готелі категорії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і знаходяться в межех міста, відповідають рівню 3*. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

Просимо Вас ознайомитись з основними правилами і корисними порадами тут!

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Слідкуйте за нами
Актуально сьогодні
В теплі краї
Інші послуги
На зв'язку

galizienreisen@ukr.net

063 3299510 (viber)


sv_svit
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright GALIZIEN-REISEN © 2021 Путевки в Египет Туры Отели Укр Туризм
tel Карпати+38 063 329 95 10   galizienreisen@ukr.net   sv_svit